Poraddte s Notebookem pls :)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod nesquik. 9. 6. 2008 10:05

Zdravim , chci si poridit notas , ale jak to vse probiram a procitam , tak v to mam jeste vetsi zmatek . Nootebook bude slouzit na internet , film , hudbu , mozna semtam nejaka hra ( asi nejvic
csko , aspon se 40ti fps :-D ) . Muj limit je od 10 do 12 tisic .

pozadavky - 2 jadra od intelu
ramka - min 1 Gb ram
Disk - min. 120 Gb
Grafika aspon na csko - nevim jaka ?
integrovane reproduktory - trosku kvalitni :-)

a dobre by bylo , kdyby notas mel webkameru popr. bluetoth . Poradite s vyberem ????
nesquik.
Junior

Odeslat příspěvekod koenzim 9. 6. 2008 10:52

CS ide celkom v poho uz na GMA950, ak ide len o tuto hru.
Napr: http://www.alza.cz/SK/notebook-toshiba- ... d86857.htm - ma 2 jadra, 1GB RAM, webku, BT, >120GB disk, grafika CS zvladne
koenzim
Junior

Odeslat příspěvekod javor98 9. 6. 2008 11:05

toshiba je good, jen stačí hledat lepší cenu http://www.vyrobcepocitacu.cz/?Mode=Sti&StiId=35563 .
javor98
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nesquik. 9. 6. 2008 11:20

ta toshiba vypada pekne ... no jinak jako jedinou hru hravam nejvic cs:source , ale na to mam stolni pc , tak aby jsem si mohl zahrat aspon tu 1.6tku .

kolik myslite ze na x3100 bude priblizne fps ?

jeste rad uvitam dalsi navrhy notasu :-D :-D
nesquik.
Junior

Odeslat příspěvekod weca 9. 6. 2008 12:15

Taky vybírám NB, mám prakticky stejný požadavky, tak se můžeš juknout :
viewtopic.php?f=907&t=1038454
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Junior

Odeslat příspěvekod nosiris 9. 6. 2008 13:13

-
nosiris
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nesquik. 9. 6. 2008 13:52

Acera nechci .... nejsou pry s nema dobre zkusenosti
nesquik.
Junior

Odeslat příspěvekod nosiris 9. 6. 2008 13:56

no nebyli ale uz se zlepsili
-
nosiris
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Matysek 9. 6. 2008 14:00

Už i Acer začíná nabízet on-site next business day servis a primární stížnosti na Acer platilo k servisu, jednání servisních středisek a ochotu řešit problém. Ovšem jak funguje nedokáži říci, posledního půl roku jsem pravidelným zákazníkem Fujitsu Siemens partnera, dříve jsem byl Dellu, Toshiby a IBM..... Prakticky nejlepším byla ona Toshiba (Portegé) a Dell (Latitude), ty jsem měl hotové tentýž den, Fujitsu i IBM pravidelně druhý den.

Zkuste se zaměřit i informace ohledně servisu. Co si pamatuji, na Ati mobility x700 či GMA bylo kolem 56 - 66fps u CS 1.6 včetně Condition Zero. Případně kolem 45 - 55 u Day of Defeat Source.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod sirius1983 9. 6. 2008 14:45

nesquik. píše:Acera nechci .... nejsou pry s nema dobre zkusenosti

Acera nechceš, ale asusu se nebráníš. to je přinejmenším divné... 8-)
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nesquik. 9. 6. 2008 15:07

no na Acera jsem toho slysel docela hodne , ale na Asus ne . To je na tom Asus tak spatne ?
nesquik.
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 9. 6. 2008 15:18

Asus byl cca před 2 - 3 roky velmi dobrý poměr cena/kvalita/výkon/zpracování, ale poslední dobou patří pod úroveň Aceru a servis je srovnatelný, spíše mluvící pro Acer.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod nesquik. 9. 6. 2008 16:16

a jakou znacku brat ?
nesquik.
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 9. 6. 2008 16:57

Těžko říci, protože můj rohzhled končí tam, kde není on-site záruka pro celou řadu, či alespň pro vybraný model, neboť u laptopů počítám s tím, že mu něco bude a je jedno, zda je to IBM ThinkPad, Dell Latitude, Toshiba Portége či LifeBook/Celsius od Fujitsu Siemens.

Chybu neuděláte u IBM/Lenovo TP řady, Dell, Toshina, HP, Fujitsu Siemens,........ poté záleží na požadavcích (hw, výkon, podpora, rozměry, lcd....), ceně a estetickému cítění.
Matysek
Expert

Další stránka