Nový notebook (Univerzita)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod CeCo 1. 10. 2008 18:41

Opytaj sa Dellu.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Beatle 1. 10. 2008 18:44

Kdyz by sis rozsiril zaruku na mezinarodni (evropskou) tak ano.Ja mam NB z UK prave s mezinarodni zarukou a servis funguje vyborne...
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CeCo 1. 10. 2008 18:53

Ehm... To teda nedava Dellu dobru vizitku, ked "servis funguje vyborne" (t.j. si ho uz musel pouzit).

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Beatle 1. 10. 2008 19:04

No jo zalezi jak se na to clovek diva.U kazdyho NB, ktery jsem mel, jsem servis pouzit musel a ten od Dellu funguje opravdu dobre...pro mne je to tedy naopak dobra vizitka.

Nechce se mi tu zase rozebirat celou tu zalezitost proc jsem NB reklamoval...Jenom k tomu reknu, ze je to spis "syndrom" NBD zaruky.Tim mam na mysli, ze kdybych mel na NB klasickou zaruku, celou situaci bych nejspis vubec neresil.To je ovsem spise moje spatna vizitka nez Dellu :)
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PC 1. 10. 2008 19:11

Jen to řekni, třeba si vyberu něco jiného.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Beatle 1. 10. 2008 19:24

Precti si tohle tema... viewtopic.php?f=907&t=1002686&st=0&sk=t&sd=a

Me se to tu opravdu nechce cely rozebirat znovu.Jen je teda treba k tem prispevkum odemne pristupovat trosku s rezervou. :-D
Byl jsem tenkrat hodne nastvany noo...pritom jsem si za vsechno v podstate mohl sam.No dobre to dopadlo a po zhruba 2 mesicich muzu zatim rict, ze jiny NB bych si asi stejne nevybral.
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PC 1. 10. 2008 19:26

Ok, ještě bych se zeptal - není známo něco o tom že by se mělo XPS buď zlevňovat anebo být nahrazeno jiným modelem za podobnou cenu ?
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 1. 10. 2008 20:41

PC: to se rovna kr vesteni ala kistalove kouli :)

nicmene nezlevnuje se, spis se vzdy stary model nahradi novym s patricnym priplateckem :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PC 1. 10. 2008 22:05

Já myslel že bude nějaký nový model,když je tenhle na trhu už rok.
PC
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 1. 10. 2008 22:08

Pri NB sa neda mysliet. Je to strasne dynamicky trh.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PC 1. 10. 2008 22:47

Aha, a je něco podobného jako je to XPS třeba u sonky nebo to XPS je best notes do 30 000 ?
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 1. 10. 2008 23:46

termin jako ,,best do 30 000,, neexistuje, kazdy ma na notas jine pozadavky.

Ale je to asi best pro tebe viz tve pozadavky. Maly, vydrz, grafika bonusem ti budiz NBD zaruka.
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PC 1. 10. 2008 23:58

Njn, já váhám, mě se teda designově hodně líbí ten Latitude ale musel bych možná pár věcí oželet.
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 2. 10. 2008 00:28

Latitude je pracovni (probarvene plasty, ram, dock...), XPSko spis vystavni :) I kdyz ja ho mam taky na praci -holt tehdy jsem dostal vyhodnou nabidku :)

Ale ani jako na pracovni si nestezuju (klavesnice vyborna, velikost 15,4kove), tuhost vynikajici -ten kus brouseneho hliniku pod rukama dela svoje , ale i v kombinaci s pevnym schasi a nizkou hmotnosti nikde nic nevrze ani kdyz jej beru za roh. Hmotnost taky vyborna, konecne neco co muzu drzet dlouhe minuty v jedny ruce a pracovat (ano, skutecne to tak potrebuji), LED podsviceni je velice rovnomerne, vydrz je take dobra (cca 5hod s 9cell) nicmene mel jsem si vzit Intelackou grafiku, GF8400GS nevyuziju. Vlastne cela ma konfigurace je dvojnasobek toho co potrebuji :D
Nevyhody pro me jsou jen dva USB(ale ziju), audio konektory vpredu, jen FastEthernet a taky by nemusel jet vetrak, sic na min. otacky - holt to je zas dan za konfiguraci s 4GB RAM, dedikovanou grafikou, 320GB diskem a 2,2GHz Intelem. To uz se pasivne v 13" tele chladit neda :(

K pracovnimu booku by me chybela ona dockina a tise zavidim swarmovi lampicku v ramu :D I kdyz netusim na kolik je to vyuzitelne, ja mam do USB ale s ni se mi leskne se mi potisk na klavesnici :(

Bohuzel ve tvem pripade s rozpoctem 30K to je proste o kompromisech. Z neceho musis slevit :) Jinak XPS si samozrejme muzes i zajit osahat do nejakeho Electroworldu, Latitudy bohuzel ne.
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sirius1983 2. 10. 2008 20:32

Tak pod grupperho slova se mohu beze zbytku podepsat, využívám XPS v naprosto stejném stylu...

podle mě ale ten hliník není hliník, ale jen něčím pokrytý plast, nicméně chladí krásně...

Jo ThinkLight v mém staronovém ThinkPadu je bezva věc a v noci ji mám zapnutou vždycky, podsvícená klávesnici jako v latitudu E by ale byla ještě lepší...
sirius1983
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka