Nový notebook (Univerzita)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Gruppe 2. 10. 2008 21:07

ten hlinik je vazne hlinik :D tedy jestli presne hlinik bo nejaka slitina nevim, ale je to proste kov :D
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Beatle 2. 10. 2008 21:32

Cely palmrest je z Al slitiny az tedy na ty plastove bocni listy...ta viditelna cast ma povrchovou upravu kartacovanim...
ObrázekObrázek
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod swarm 2. 10. 2008 21:45

Gruppe píše:K pracovnimu booku by me chybela ona dockina a tise zavidim swarmovi lampicku v ramu :D I kdyz netusim na kolik je to vyuzitelne, ja mam do USB ale s ni se mi leskne se mi potisk na klavesnici :(

Na tom mém je použitelná docela dobře. Za normálního osvětlení neosvítí vůbec nic, ale když na klávesnici nevidim ani prd, tak poslouží perfektně. Používám to pomalu každou noc, když už jsem s notesem v posteli potmě.
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sirius1983 2. 10. 2008 21:50

Gruppe, Beatle: tak to je teda pro mě překvapení, moc se mi to nezdálo, ale asi máte lepší informace než já...
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Beatle 2. 10. 2008 22:00

JJ ja ten NB mam prohlidlej hodne dukladne...kdyz jsem ho mel nekolikrat "rozhazenej" po stole :-D
(ten starej kousek teda)

Na tom obrazku je ten dil dobre videt...moc peknej vylisek, nastroj na to bude taky mooc krasnej. :)
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 10. 2008 18:28

swarm: mozna je chyba ze mam lampicku jen s jednou led. Bezne i v noci pri nejakem minimalnim osvetleni se moc neukaze ale pri tme slouzi dobre - nicmene zabudovani ve viku by bylo jeste lepsi...a nejlepe dve, na kazdou stranu LCD jednu :) snad se nekdy dockame :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 3. 10. 2008 21:11

PC píše:Ok, ještě bych se zeptal - není známo něco o tom že by se mělo XPS buď zlevňovat anebo být nahrazeno jiným modelem za podobnou cenu ?

Začátkem listopadu vychází nová serie XPS.
SneakerXZ
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 10. 2008 21:53

SneakerXZ: nejake blizsi info?
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PC 7. 10. 2008 17:59

Bůů, proč se to jmenuje Studio XPS ? A proč se to zase leskne jako psí koule ? Navíc jsem si tuhle četl diskuzi mezi CeCem a Gruppem (úplná přestřelka Hood vs. Bismarck) a jeden tvrdí že Dell je šmejd proto má kvalitní servis a lepší je Lenovo, druhý že Dell šmejd není a Lenovo je horší... Tak chlapi jak to je ? Zkusím ještě zrepasovat (čti - znovunainstalovat OS) na svůj starý HP ale nový notes by se hodi jako...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Beatle 7. 10. 2008 18:35

Nevim no, podle me jsou tyhle diskuze ktera znacka je kvalitnejsi trosku zbytecny.Ty statistiky jsou jenom cisla a pro cloveka, ktery si kupuje notebook (jeden konkretni kus) to rika "jenom" tolik, ze ta a ta zancka ma X procent reklamaci.Ve vysledku se na to clovek stejne nemuze spolehnout, protoze mu nikdo nezaruci, ze ten jeho kus bude prave z tech "dobrych" procent.I Lenovo se muze pokazit behem prvniho tydne a i Acer muze slapat 5 let jak hodinky.
Dalsi vec je, ze teda nevim jak jsou tyhle statistiky delany...protoze napriklad u klasicke zaruky si clovek rozmysli jeslti NB bude reklamovat a posilat ho buhvikam, naproti tomu u NBD moc vahat nemusi...
V konecnem dusledku muze clovek spolehat jenom na kvalitu servisu a je jedno jestli to je Dell, Lenovo nebo HP...
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PC 7. 10. 2008 19:12

Asi na tom něco je. Uvidím za kolik ty nové XPS budou a jak budou vypadat in natura.
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Beatle 7. 10. 2008 19:38

No myslim ze do konce roku v CR nebudou a potom cena bude asi dost vysoko.Potom taky pokud si chci neco koupit resim co je a ne co bude, protoze to bych si nekoupil nikdy nic...To je ale jen muj nazor, pockat si klidne muzes :)
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PC 7. 10. 2008 22:21

Předpokládal jsem že bude ten notes za stejnou cenu jako XPS současné.
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 7. 10. 2008 22:39

predpokladam ze cena bude jako s uvedenim XPS - cili 50K a dostupnost do pul roku od uvedeni :D no dobre, snad to s tou dostupnosti bude lepsi, pri uvedeni XPSka byl problem ze nebyl dostatek LED displayu. Jelikoz dell hodla uz vsechny booky vybavovat LED displayem, tak snad si pohlidal i jejich vyrobu ,)

PS: jen upresnim - nikdy jsem netvrdil ze lenovo je smejd :) Lenovo i Dell jsou kvalitni vyrobci :) Zadna cisla ohledne poruchovosti nejsou bohuzel znama.
Gruppe
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka