Asus EEE 901 x Asus EEE 1000H

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod martanc 5. 10. 2008 13:32

ZIF konektor měli opravdu jen první verze 901. Jinak připájet tam ten konektor v domácích podmínkách bude celkem piplačka. Já jsem si kvůli velikosti disku a klávesnici objednal EEE1000, snad my bude těch 160GB stačit :-D . Jinak jsem celkem zvědavej na výdrž baterie ale je fakt že 2xSSD+karta bude mít asi srovnatelnou spotřebu jako 1xHDD. Můžem to potom dištak porovnat a napsat sem časy.
Saxo VTS - Malé ale rychlé:-)
martanc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voughne 27. 10. 2008 16:25

tak ja som si kupil 901ku hlavne ako GPS navigaciu no a na plne nabitie mi dokaze navigovat cca 4.5-5h. 901ku som bral hlavne koli vydrzi a SSD, neviem si predstavit ako dlho by tam vydrzal 160ka disk v skackajucom aute ktore je stale na ceste, tie vibracie by ho zrovnali hadam aj do polroka :D vedlajsia rola bola umna aj mobilita, a toto je male a lahke cize dalsie plus pre 901ku. Ohladom pisania na jeho klavesnici - plynulo a bez preklepov ,nic som som sa neucil ani nezvykal kedze predtym som vzivote na notebooku nepisal, proste bez problemov. Nedavno som si kupil 32 GB SDHC za prijemnych 2550sk a kapacita dokopy presiahla 40GB a toho by uz mohlo aj kde komu stacit. Vkazdom pripade nech si kupi kto co kupi tieto netbooky su podla mna velmi vydarena vec
voughne
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků