10" ASUS N10 - nejlepší netbook v ČR?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jis 6. 12. 2008 11:52

Staženo z nabídky znamená v tomto případě něco úplně jiného, je o něj prostě velký zájem, cituji: "ASUS.AS 7.11.2008 14:16 - Bohužel není vůbec potvrzený termín, letos zřejmě nebude. Vhledem k narůstajícímu zájmu a nedostupnosti v dohledné době jsem tento model musel stáhnout z nabídky."

Ale právě zde ho mají od 18.11. za slušnou cenu a skladem:
http://www.asus.as/inshop/katalog/NB-N10J-HV010C.html
http://www.asus.as/inshop/katalog/NB-N10JC-HV012.html

(Praha, Nám. Jiřího z Poděbrad 5, http://www.asus.as/inshop/scripts/show. ... y/onas.htm)
jis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 6. 12. 2008 14:05

Je ještě nějaká šance, že by byl s Linuxem?
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wlashack 6. 12. 2008 14:14

jis píše:Vhledem k narůstajícímu zájmu a nedostupnosti v dohledné době jsem tento model musel stáhnout z nabídky."


Tak to asi bude tím zájmem, přeci jen je to skvělý book za slušné peníze.
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swarm 6. 12. 2008 15:48

Řekl bych, že ten zájem byl velký. Každému, kdo si spočítá, co za ty peníze dostane, je hned jasné, že se to vyplatí (navíc i v recenzích dopadl dobře a sám se ho v té své taky dost vychválil). Tady se sice najde pár pokřikovačů, že je to jen předražené eee, ale těhle lidí není většina.

Kryštof Korb: Ne. To by se musel stát zázrak.
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod reddevillenka 9. 12. 2008 22:03

Nemohli byste na tom někdo zkusit, co dělá Photoshop nebo Sketchup? Samozřejmě, že vím, že tohle není grafická stanice a renderovat na tom rozhodně nebudu (stolní počítač je na tohle opravdu lepší :) ), ale potřebuju něco malýho na tahání do školy, aby to zároveň zvládalo aspoň plus mínus třeba psd o 30MB.
Díky za odpověď...spěchá, potřebuju napsat ježíškovi ;)
reddevillenka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mimous 11. 12. 2008 20:09

chjo, tak oni všude zrušili tu lepší verzi :'( . No doufám že se ještě objeví. Je škoda že to má jen jeden slot na RAMku.
Myslíte že bude poznat nějaký rozdíl výkonu oproti mému:
PentiumM 1,73GHz
2GB RAM
ATI M RADEON X700 64MB
80GB HDD
Chtěl bych ho tak nějak na hraní i na práci. Na tom našem Aceru je to už dost zasekané.

Jak si poradí s 22"LCD při hraní?
Půjde hrát i na té slabší verzi? Spíš bych si ale koupit tu 2GB ramku.
Tom
mimous
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WarCZ 11. 12. 2008 20:29

asi mě ukamenujete ale co ten Asus ma tak užasneho proti Lenovu R400 ktere se da sehnat za 14 358 bez dph ? Navic misto atomu tam je Centrino 2, DDR3 - 2Gb ram. Je to tim že ma 1,6Kg, Nvidia grafiku a male rozměry ?
https://zabovreska.webnode.cz/
Hodinky: Pebble Steel
Registrován od 19. 2. 2006
WarCZ
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 11. 12. 2008 22:00

no nejspíš to že si na něm člověk líp zahraje a je menší než to lenovo :D
mimous
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod revol 11. 12. 2008 23:30

To je trošku srovnání mimo ne? Už tady u N10 je hmotnost hraniční,spíš větší než by se slušelo,ale ještě v normě. 2,4kg Lenovo je skoro o kilo těžší,velký a o několik tisíc dražší.
revol
Junior

Odeslat příspěvekod revol 17. 12. 2008 07:47

mimous píše:Půjde hrát i na té slabší verzi? Spíš bych si ale koupit tu 2GB ramku.
Tom
Nevím jestli na tom půjde hrát,ale lepší a horší verze je rozdíl jen v RAM a HDD ne? Takže pokud pořídíš 2GB tak se dostaneš na stejný model jen s menším HDD,takže v hraní nebude rozdíl...

Spíš se chci zeptat jestli si myslíte že tento netbook bude ještě k sehnání někdy, ani jedna verze už nikde není :-S
revol
Junior

Odeslat příspěvekod Peet 17. 12. 2008 08:56

na sklade ho maju, ale nie v CR a SR ... nechapem tu logiku, co EU nie je dostatocny trh, v amerike ho maju na sklade skoro vsade ... a to este nehovorim za aku cenu oproti nasej :-/
Peet
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lufin 17. 12. 2008 16:28

ja spis myslim ze asus neodhadl jakej o to bude zajem a proto to tu neni a amerika je podle me pro ne vic lukrativni trh tak to prioritne dovazi tam
Lufin
Junior

Odeslat příspěvekod jis 17. 12. 2008 16:49

Lufin píše:ja spis myslim ze asus neodhadl jakej o to bude zajem a proto to tu neni a amerika je podle me pro ne vic lukrativni trh tak to prioritne dovazi tam
Podle mne to tak nebude, vždyť u nás za své výrobky utrží mnohem víc než v USA. Spíš to neodhal někdo, kdo má objednávky na starost v ASUS Czech.
jis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod revol 17. 12. 2008 17:05

Dnes jsem mluvil s chlapíkem co dodává IT techniku do firmy, obvolal pár dodavatelů a řekl mi, že už nejsou a nebudou :'(
Docela mě hodně štve, že jsem to prošvihl, existuje na trhu nějaká alternativa? (malá hmotnost,vysoká výdrž? Kromě eee)
revol
Junior

Odeslat příspěvekod Lufin 17. 12. 2008 19:06

to bych se dost divil ze by nebyli sice nemusi bejt do konce roku ale leden nebo unor podle me zase budou. Takovejhle kseft si asus prece nenecha ujit
Lufin
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků