13" notebook do školy (programovani)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Beatle 10. 10. 2008 10:14

No to oni tam pisou, ze se to nepromita do te celkove zaruky jejiz stav je na supportu.Je to zaruka pouze na priznaky vadne GPU a ne celho NB...

"Again, the limited warranty enhancement is specific to this issue and will extend coverage by 12 months from the date the original warranty term for the laptop expires. For example, one-year warranties will be extended to 24 months for this issue only."

* Intermittent video issues
* Multiple images
* Random characters on the screen
* Lines on the screen
* No video

"The warranty enhancement will not be reflected in your overall system warranty that is listed on support.dell.com if you are logged in. "
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gruppe 10. 10. 2008 12:13

Beatle: Aha, tak dekuji za pouceni, priznavam se ze jsem to jen proletel ,)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sevao 11. 10. 2008 07:13

tak jsem zatim byl v datartu a zijstil jsem že ty toshiby mají strašnou klávesnici. Při kliknutí na tlačítko se okolní tlačítka prohýbají. Co se mi zalíbilo jak designem tak výbavou je Asus F6A. Klávesnici měl super. Ještě dneska zajdu do electroworldu a zkusím najít dell.
sevao

Odeslat příspěvekod clie 13. 10. 2008 11:09

Mám taky podobný problém. Snažím se vyměnit můj 12" za něco nového a stále nemohu vybrat. Nejraději bych HP (celkově mi vyhovujeje jejich ergonomie, co jsem měl od nich notebooky, tak jsem byl velice spokojen), jenže v segmentu do 13" mají jen samé ultrapřenosné, které stojí dost velké peníze, a výkonově nic moc. Jedině nový HP Compaq 2230s vypadá obstojně ale už vidim jakou cenu tu nasadí.

Celkově sháním něco do 2kg, potřebuji velký disk (nejlépe 320GB), tak 3GB RAM, grafika mi vždy stačila integrovaná, ale když bude něco lepšího zlobit se nebudu. Důležitá je velikost klávesnice a výdrž.

Zatim stále vede Dell m1330, ale tak nějak se mi úplně nelíbí, ta stříbrná na mě působí divně. Opravdu nevim co si vybrat :-/.
Toastuji, tedy jsem ;o)
clie
Junior

Odeslat příspěvekod sevao 13. 10. 2008 15:10

Beru určitě ten Dell XPS M1330. Hodně se mi zalíbil. Jenom mám ještě k němu dotaz. Teplý vzduch se vyfukuje zadní stranou nebo spodem?
sevao

Odeslat příspěvekod Beatle 13. 10. 2008 15:12

Vyfukuje se zadem...spodem se nasava.

Kde budes kupovat? Dej pozor aby jsi mel NBD zaruku, treba v Electroworldu je jenom klasicka.

Jinak verim, ze budes s XPS spokojeny.Me slouzi vyborne...jen bych si ted asi vzal konfig s X3100 misto 8400M GS.
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sevao 13. 10. 2008 15:22

no nejspíš to koupím přes Ebay nebo aukro
sevao

Odeslat příspěvekod I.Indigo 13. 10. 2008 16:16

Mám taky XPS M1330 předtím jsem měl 15,4 Asus.
XPS je naprosto úžasní..pracuju na něm denně..večer pustím na LCD televizi film v HD rozlišení přes HDMI. Prozatím po 8 měsících naprostá spokojenost!
I.Indigo
Junior

Odeslat příspěvekod I.Indigo 13. 10. 2008 16:17

Beatle píše:Vyfukuje se zadem...spodem se nasava.

Kde budes kupovat? Dej pozor aby jsi mel NBD zaruku, treba v Electroworldu je jenom klasicka.

Jinak verim, ze budes s XPS spokojeny.Me slouzi vyborne...jen bych si ted asi vzal konfig s X3100 misto 8400M GS.

Má grafická karta vliv na na přehrávání videa? Myslím přes HDMI v rozlišení 1080p.
I.Indigo
Junior

Odeslat příspěvekod Beatle 13. 10. 2008 16:26

Na to ti lip odpovi Gruppe, az se tu objevi.Myslim ze full HD nezvlada prave ani 8400GS... :)

Jinak taky jsem prechazel z 15,4 Asusu... :)
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gruppe 13. 10. 2008 16:53

oficialne 8400GS akceleruje HD video, v realu ne :) (oni totiz zapomenou doddat ze akceleruje na vystavach a showroomech ten atamten typ videa coz v 99% neni to co pustim :D

valim radeji pres CPU :) Taky bych dnes bral X3100 jelikoz na nem stejne nic nehraju.
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomcop 13. 10. 2008 17:09

Ja mam len 1 otazocku, raz za tyzden si zahram ut2004. islo by to ok aj na tej X3100?
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 13. 10. 2008 17:31

Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod krles 13. 10. 2008 20:22

jojo xps je skvelej stroj mam ho a sem spokojen, i s 8400. Vydrz je kolem 4 hodin a zahrat se na tom neco da, i kdyz warhammer online moc ne. Ale co me ted uchvatilo je Latitude e4300 ale ten bohuzel neni pro smrtelniky, leda ze by byli movitejsi. 1,5 kg vahy led displey, led podsviceni klavesnice, perfektni design no proste slint. Ma teda jednu chybu ma jenom 1 usb ...
wtf
krles
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gruppe 13. 10. 2008 20:34

tak priznam se ze pro me by bylo jedno USB vrazedna kombinace i kdyby byl pozlacenej. I ted mam obsazene oba USB a to bych potreboval jeste do neceho hdoit mabil aby se nabijel :) jesteze tiskarnu mam wifi.
Gruppe
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka