Acer - problém s nabíjením

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod mapupsa 23. 5. 2009 12:16

Zdravím,
mám problém s asi pět let starým Acerem TravelMate 620. Když je baterie částečně vybitá a připojím k notebooku adaptér, signalizuje se nabíjení, nicméně po několika minutách po připojení adaptéru ntb jednou za čas (třeba jednou za minutu) pípne jako kdybych připojil nebo odpojil adaptér. Baterie se v tomhle stavu nabíjí hrozně pomalu.

Což znamená, že se nabíjení z neznámého důvodu pořád přerušuje. Při vypnutém ntb se baterie nabije bez problému. A bez baterie jede ntb v pořádku.
Je zvláštní, že tenhle problém se objevil asi teprve před rokem, po přeinstalování Windows XP jsem měl na pár měsíců pokoj a dobíjení fungovalo normálně a problém se před několika dny objevil znovu. Je možné, že by to způsoboval nějaký software?

Zkoušel jsem restartovat, vytáhnout a vrátit zpět baterii i zástrčku od adaptéru, ale nic z toho nepomohlo. Baterie i adaptér jsou originální.

Díky za rady.
mapupsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LukiKE 23. 5. 2009 20:18

Ja mam podobny problem.... som pisal aj na support Aceru no odpovedali mi ze mam mozno poskodenu zaklad,dosku,...

Kód: Vybrat vše
http://forum.zive.sk/viewtopic.php?f=907&t=1025421&sid=6754ff854327b9b6561c441aec02c37f
LukiKE
Junior