ASUS F3E-AP197 a Toshiba G450 necakany restart

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod someboy 7. 6. 2009 18:36

zdravim,

Uz asi pol roka pouzivam ASUS F3E-AP197 15.4 T5450 2GB 250GB BT FP a Orange internet spolu s Datovým zariadením Toshiba G450.
Posledny mesiac mam vsak z touto zostavou problem...
Hocikedy sa mi stane, ked som na internete ze sa mi resatrtuje PC - nebehen modra obrazovka a nasleduje restart... Niekedy sa to stane 2x za den, niekedy 4x nema to pravidelnost. Na internete nie som vela, iba po veceroch maily, spravy a tak...Ked som pripojeny napr v praci cez wifi tak sa mi to nestava...
Pouzivam Win XP SP2, Nod 32,
Nemal niekto podobny problem??
dakujem za kazdy postreh ktory by ma posunul dalej....
someboy
Junior

Odeslat příspěvekod zubopd 6. 8. 2009 22:14

Zdravim

ja mam ten isty notebook a podobny problem. Ked je zapnuta wifi a je pripojeny na routery tak je problem, restart alebo modra obrazovka. Niekedy ide par dni bez problemov ale niekedy viac krat za den. Tiez pouzivam XP SP2 aj nod32. Uz som vyskusal 2 rozne routery a stale to robi tak som to reklamoval ale odpisali ze ntb je v poriadku a ze je to pravdepodobne sposobene nespravnou instalaciou systemu. Som zvedavi ci ma este niekto taky problem, ja neviem co s tym. Uz som rozmyslal nad vistou. Tak ti drzim palce aby si tomu prisiel na koren.
zubopd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 6. 8. 2009 22:18

Jediné, co mě napadá, je zkusit nainstalovat SP3. Což s největší pravděpodobností nic neřeší, ale přece... Zkus také pohledat novější ovladače k WiFině.
Bari007
VIP uživatel