Dell Vostro 1310 - ZIMA, BLIKANIE

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Paulxp 18. 9. 2009 11:57

Zdravim!

Kamoska si davnejsie kupila tento typ notebooku, no asi pred 2 mesiacmi sa zacali prejavovat skarede veci. Pokial bezi stroj na baterku, neda sa s nim pracovat. Vista stale zobrazuje BSOD alebo zacne jednoduchu blikat obrazovka a zobrazovat totalne nezmyselne ciary. Vsetko funguje bez problemov, pokial je notebook napajany zo siete, akonahle ho vypnem a opat zapnem iba na baterie, problem tu je opat. Bol u nej aj servisny technik, ktory vymenil zakladnu dosku. Bez problemov to fungovalo asi 3 dni... OS je novo nainstalovany, uplne cistucky. Chcem sa len opytat, ci ste sa s niecim podobnym stretli ? Najlepsie by asi bolo cely book vymenit za iny model aby som mal aj ja pokoj :) Prikladam obrazok a 2 videa...

Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=vEgSI3x-itk
http://www.youtube.com/watch?v=bkvBFyd-UYU
Amatéri postavili LOĎKU , profesionáli postavili TITANIC
Amatéri urobili LINUX (tm) a profesionáli WINDOWS (tm)
Paulxp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomcop 18. 9. 2009 12:06

Nezostava nic ine, iba zase kontaktovat dell, spolu s tym videom. Ja mam s nimi dobre skusenosti, mal som tiez dost zvlastny problem s mojim Inspironom a vyriesili sme to k spokojnosti,takze sa nebat a spojte sa s Dellom, to vyzera skor na HW problem,kt.tazko nejako poriesite tu.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Paulxp 18. 9. 2009 19:35

Jasne, uz som jej povedal aby tam opat zavolala. Ja tiez vlastnim Dell a nemozem nan povedat jedno krive slovo. Chcel som len vediet, ci sa s tym uz niekto stretol. Ale i tak vdaka za reakciu :)
Amatéri postavili LOĎKU , profesionáli postavili TITANIC
Amatéri urobili LINUX (tm) a profesionáli WINDOWS (tm)
Paulxp
Mírně pokročilý