Acer Aspire 3820TG

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 5. 2010 16:51

Az na to, ze v CR je nabidka rady TimelineX nejsirsi ze vsech zemi, co jsem zatim koukal. V severni americe je nemaj zatim vubec a v zapadni evrope nemaj k dispozici model s 5650 :D

Jinak dostal jsem echo, ze modely se silnejsimi procesory budou, ale zatim neni jasne kdy. Mozna za mesic, mozna az na vanoce.
Naposledy upravil wizaard dne 18. 5. 2010 18:33, celkově upraveno 1
Důvod: Není nutné citovat poslední příspěvek.
anonymni

Odeslat příspěvekod Josef Staša 8. 1. 2011 11:03

Zdravim. Jak se jmenuje soft (a popr. kde je mozne si ho stahnout), ktery umoznuje prepinani mezi grafikama?

Jde mi o to, ze bych si pravdepodobne po zakoupeni udelal cistou instalaci W7 Prof. Stvaly by me tam ty predinstalovane "acerovske" aplikace.
Diky.
Josef Staša
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 8. 1. 2011 11:34

1) Pro jeden počítač:
BIOS.
Nepoužívaný VGA však odebírá energii stále, dokud ho fyzicky neodpojíš.
2) Pro více počítačů:
automatický switch, např. KVM.

Nepotřebné blbůstky lze prostě vyházet standardně pomocí appwiz.cpl.
Zásadním důvodem pro čistou instalaci OS je zcela chybná konfigurace HDD v předinstalovaném OS bez možnosti změnit počet/velikost partition v průběhu inicializace NB/OS. Takové zhůvěřilosti, nehodné ani amatérů, však páchá nejčastěji aliance Compaq/HP. Vyskystuje se to i u NB ACER?
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Josef Staša 8. 1. 2011 11:41

Nevim, jeslti i u Aceru. Mne v podstate jenom neni jasne, jaky soft umoznuje primo ve Win prepnout mezi grafikama, tak jak to u tohoto konkretniho notasu je mozne.
Jasne, nepotrebny software neni problem odinstalovat pomoci appwiz.cpl.
Josef Staša
Junior

Odeslat příspěvekod sputnikone 8. 1. 2011 11:48

Ve Windows zajišťuji přepínaní drivery od Aceru (standardní ATi postrádají nadstavbu pro přepínání). Takže je stačí stáhnout a nainstalovat a potom už jen nainstalovat nové ATi drivery.
sputnikone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kyro 8. 1. 2011 11:59

mám tenhle model s přepínatelnýma grafikama. za tu cenu je to super stroj. jak výkonem tak zpracováním.
přepínání funguje tak že na baterku se to přepne automaticky na intel. jinak funguje ruční přepínání přepínání pomocí aplikace od aceru.
výkon té ati karty je slušný. a v nativním rozlišení zvládne skoro vše na medium. např nové CoD na vše na max a bez sekání.
jediné co se mi nelíbí je víko. sice je krásně tenké ale příjde mi moc papírové. ne na tlak ale v krutu.
navíc je lehký a tichý.
pak ještě adaptér by mohl být menší. Výdrž při kancl práci na netu je kolem 5 hodin.
kyro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josef Staša 8. 1. 2011 13:29

Ok, diky.
Josef Staša
Junior

Předchozí stránka