Restartující se Acer Aspire 5520G

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod alfah4ns 2. 6. 2010 15:28

ultramyšák:
tak ono pokud se uáže, že je to skutečně tou grafikou, tak je to asi taková poslední možnost pro tu grafiku, buď to vyjde, nebo ji i tak hodíš do koše...

zde něco blíže k problematice:
http://extrahardware.cnews.cz/pecte-gra ... kani-civek

btw. CPU jsi určitě nerozebíral.. tedy pochybuju, že jsi rozebíral samotný procesor... :D
.
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod em.tom 2. 6. 2010 15:39

Ahoj, přesně to, co popisuješ, se mi stalo asi před půl rokem s úplně stejným počítačem. Asi dva měsíce po tom, co mi přišel NTB ze záruční opravy. V servisu mi vyměnili northbridge - cena cca 5 000 Kč, trvalo to asi 10 dní (jak dlouhé byly si umí představit každý, kdo byl 10 dní bez notebooku a musel napsat v té době 3 seminárky).
HP Elitebook 8440p + Intel 320 80 GB = Silent power in the package made of magnesium and aluminium :-)
em.tom
Junior

Odeslat příspěvekod dondrusco 2. 6. 2010 19:05

Ked vyberies grafiku zo slotu, notebook by mal po spusteni raz dlho a dva krat kratko pipnut - VGA inatialization failed. Nemal by vsak restartovat.
Ak je to tak, tak grafika je v cudu. Da sa 'upiect' v trube - ale to mas tak na 3 mesiace.
Na Ebay kupis pouzitu kartu, ale riziko 'zapecenej' je dost velke.
2x Quad core AMD Opteron 2350
ASUS L1N64-SLI WS - upgraded to WS/B
Palit GTX 460 Platinum 1GB
500GB HDD
8 GB RAM
dondrusco
Junior

Odeslat příspěvekod benes.m 15. 10. 2010 11:01

Včera jsem řešil stejný problém. Grafická karta je naštěstí v MXM II slotu, Radeon 3650 přišel na eBayi na 12 stovek. Šlape to jako hodinky. Žebra chladiče byla taky dost zanesená, viděl bych to jako další faktor, který přispěl ke smrti té nVidie...
I'm not in the condition to fuck. Sehr gut! Sieg Heil!
benes.m
Junior

Předchozí stránka