Lenovo IdeaPad Z570 - Váš názor ?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod sidlic 17. 7. 2011 09:16

Zdravím,

poslední dobou se dívám po noteboocích a všude čtu lenovo, lenovo, lenovo .. asi to bude fakt nejlepší značka, co se dá na našem trhu sehnat v poměru cena\výkon\kvalita.
Byl jsem téměř rozhodnut si koupit TP Edge E520 - i když mě jeho design a bytelnost děsí, a jeho červené trackpointy ještě víc.
Při tom hledání jsem ale objevil (zřejmě novinku) Lenovo IdeaPad Z570, která se mi moc zalíbila, bohužel zatím jsem nenašel žádnou recenzi, myslím, že asi nikdo ani nebude mít zkušenosti s ním, přece jen bych chtěl znát názor zdejších odborníků a "odborníků" :-)) na tento kousek.

Přesněji mám zájem o tento kousek
sidlic
Junior

Odeslat příspěvekod wizaard 17. 7. 2011 09:37

Měl jsem ho krátce v ruce v dubnu a teď v červnu Z575 (stejné, jen AMD). Zkušenost velkou nemám, neměl jsem ani čas ho zapnout, tenkrát jsem měl na práci jiné věci, ale v ruce působil na multimediál velmi dobře, konstrukce je podobná jako Y570, kvalitativně někde na úrovni řady G, nové Zx70 mi přijdou lepší než minulá generace Zx60. Když bude čas a příležitost, v úterý si ho půjčím.
Lenovo ThinkPad T420s | HTC 8X | Xbox 360

Lenovo Blog CZ
wizaard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sidlic 17. 7. 2011 10:14

Aha, tak že bych konečně narazil na ten pravý? :D .. Díky za info :) .. a jestli budeš mít možnost ho vyzkoušet nějak blíže, tak mě prosím určitě nějak informuj :) Díky moc
sidlic
Junior

Odeslat příspěvekod hongkong 17. 7. 2011 10:29

za me nejlepsi znacku bych zvolil fujistu simens - na 7roku stary pocitac za 30000kc nema v soucasnosti ani zadne lenovo - nemyslim vykon ale perfektni konstrukci a odolnost - par roku zpet to jeste slo , ale dnes ty pocitace primominaji spise hracky na hrani - a je jedno co to je
hongkong
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod wizaard 17. 7. 2011 10:41

Ano, Fujitsu dělá výborné notebooky, je to vlastně asi jediný výrobce, který zůstal jen u kvality (ostatní vyrábí business a taky obyčejné konzumní multimediály). Nicméně to se taky promítá na ceně.
Lenovo ThinkPad T420s | HTC 8X | Xbox 360

Lenovo Blog CZ
wizaard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sidlic 18. 7. 2011 15:19

To hongkong: Neber to zle, asi víš o čem mluvíš, ale nechci ať se tohle téma svrhne někam jinam :) .. Chci tady řešit konkrétní notebook - viz výše. A ne tady polemizovat o tom, jaká značka je nejlepší a podobně :) ..
sidlic
Junior