Odešel mi zdroj k notebooku ACER 5220, nemáte někdo doma?

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 2. 2012 10:00

Právě mi odešel zdroj a tak dokud mám dost štávy v baterce, tak si dám malý "inzerát" :). Nemáte někdo doma vhodnou náhradu? Je to stará šunka, nechce se mi do ní investovat ani korunu :), ale tak malou lahvinku bych se krvácejícím srdcem "pustil" :). Přivezl jsem si z dovolené v Dominikánské republice nějaký rum. Dávám na výběr jednu z těchto dvou lahviček (objem 175 ml), buď Brugal nebo Barcelo. Jedině po Praze, přijedu si.
DSCN5716.JPG

Originál měl 19 V a tuším 65 W (už nevím, originál už taky nemám, používal jsem náhradní s 20 V, 60 W). Plus ve středu, mínus na okraji.

Pripane by jeste mohla byt takova ta redukce mezi 230V a autozapalovacem, protozw adapter do auta mam.
Přílohy
DSCN5725.JPG
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 2. 2012 14:07

Nabídka ukončena, zdroj sehnán, ovšem nebránil bych se nabídce nějakého univerzálního zdroje :), se vždycky hodí.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod czatlantis 28. 2. 2012 23:50

na univerzální zdroje pozor - koncovky moc nedrží a když si omylem drbneš do nastavení a zvýšíš si napětí, tak si můžeš zrušit notebook. To bych nikdy nepoužíval.
czatlantis
Junior

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 2. 2012 08:38

Asi záleží na konstrukci. Já mám jeden do auta a ten je v pohodě. Koncovka drží dobře a nastavení se musí přepínat šroubovákem
PatrikChrz
Mírně pokročilý