Lenovo ThinkPad EDGE S430 a 430

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 3. 8. 2012 19:39

a proto se omlouvám. :oops: já měl za to že na jsem slyšel ( ano slyšel né viděl, nebo četl něco jiného :hm)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod silfax 4. 8. 2012 13:06

Elhen píše:Zdravíčko,

možná by to chtělo respektovat oranžový rámeček, jinak ti to tady zavřou!

Jinak jsem šťastným majitelem S430, ze kterého právě píši a nemůžu jinak než doporučit. Mám verzi s i5 a GT 630m , tak jestli by jsi měl nějaké dotazy, klidně se ptej. Jinak opravdu z tvého strohého příspěvku nevím, v čem přesně bys potřeboval poradit, kandidáty máš dobré, proto zatím jen takhle.


Ty fotky by se velmi hodily. Konkrétně rozložení USB. Hluk? A fungování onoho 16GB SSD?
Lenovo ThinkPad Edge E430/ i5 3210M@2.5 Ghz, 8GB DDR3 1600 Mhz, GeForce 630M,128 GB SSD Crucial M4+2TB Samsung
Sharkoon Rebel 9,AC Fusion 550W,AMD Phenom X4 9600 BlE,Akasa AK-876,MSI K9A2(AMD790X),4 GB DDR2(800 Mhz),Sapphire 6770 (1GB),500+500GB Seagate
silfax
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 4. 8. 2012 13:38

16GB SSD je tam alespon zpocatku jen pro okrasu. Nacachovani trva, nauceni se, co ma cachovat, trva taky ... a pokud pouzivas vic, nez jeden az dva programy, mas smulu. Proc? Protoze do te cache se vic nevejde. Je to 16GB, proboha.

AD hluk nevim, nemam vyzkouseno. Budu mit, mam to v planu otestovat, ale nebude to hned. BTW rozlozeni USB si najdi na webu lenovo, maji tam fotky docela fajn.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků