Stylovy notebook do 25 000. Kancelar, obcas hry.

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod pan P. 11. 2. 2013 11:57

Dobry den,

resim prave koupi noveho notebooku a potreboval bych poradit. Cena by mela byt kolem 25 000 kc. Notebook by mel byt reprezentativni (schuzky s klienty), libi se mi bila barva. Hlavni vyuziti bude word, excel,... obcas nejake hry bych si chtel zahrat. Velikost asi 13", ale nebranim se i 14". Dotykovy displej, podsvicena klavesnice plus.

Libilo by se mi neco takoveho: http://www.alza.cz/sony-vaio-t13-stribrny-d358508.htm
Co na nej rikate?
pan P.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karel Benáček 11. 2. 2013 12:07

Jaké hry? Na integrované grafice si moc nezahraješ.

14" s GT640M LE je třeba Acer Aspire TimeLineU M5-481TG
Karel Benáček
Junior

Odeslat příspěvekod pan P. 11. 2. 2013 12:16

A co nejaky Sony s GeForce? Do Aceru se mi moc nechce. Asi to nebude nejlehci, ale nejradsi bych se drzel podobnyho designu, barvy jako ma to Sony nebo ve stylu Macbooku.
pan P.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 11. 2. 2013 13:03

Sony v této kategorii patří k největším šmejdům, co můžeš koupit. Jo, Vajca jsou cool, protože úspěšně kopírují dizajn jablečných hraček, ale jinak to stojí totálně za prd.

Na občasné hry bych si pořídil herní konzoli a na práci bych za ty peníze koupil něco opravdu vhodného k práci, tedy s kvalitní NBD onsite zárukou.

Například HP ProBook 6470b + rozšířená záruka
Dell Latitude E5430 v základu s 3 letou NBD onsite zárukou
Ultrabook Lenovo ThinkPad T430U
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Matysek 11. 2. 2013 14:32

Stacil mi jedniny pohled na klavenici (alespon je funkcni), plast a vduchu jsem si rikal, ze tohle bude prave utrpeni. V jazyce vyrobcu stylova funkcni klavesnice pro opravdove profesionalni uzivatele lze chapat jen jako politicky korektni fraze, ktera ve skutecnosti znamena "odpad pro degenerovane opice s wordem". Nic nereprezentuje vice, nez-li plast ojety od dlani, potu a s viditelnym projevem pouzivani. To vzdycky boduje.

Ma-li to splnit touch-screen, budes hledat neco jako Fujitsu T902, kdyz zapomenes na touch, hledas Elitebook 2170p/8470p, nebo Dell Latitude E6330/E6430, nebo starsi Thinkpad X220/T420s Zamerne vynechavam ThinkPad X230/T430s z toho duvodu, ze nemaji klavesnici, ktera by byla urcena k pouzivani (treba zastupny num-block), coz by Ti nemuselo az tak vadit, protoze k Tobe miri. Jinak neni ThinkPadu co vytknout a nasel bys pozitiva. Zbytek napsal Bari.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod Python.p 11. 2. 2013 22:09

Jak psali kluci, stylový notebook je více méně 2 kategorii.

pro puberťáky -> cokoliv co připomíná MacBook je to lesklý a má milion světýlek.

pro profíky -> cokoliv co je primárně určeno pro PRÁCI Fujitsu T, EliteBooky, ThinkPady.

the choice is yours...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!