extreni grafika od asusu do aceru? Podle asusu by mělafungov

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod s1mtrix 10. 12. 2013 22:05

Dobrý den můj starý notebook je tak starý že nerozjede ani 1.6 minecraft call fo duty 4 a mnoho dalších her proto jsem se rozhodl kouknout k nějaké té externí grafice, našel jsem tuto Asus XG STATION ( můj notebook má samostatnou graf. cartu nemá ji integrovanou a je od ati a má 128 m ram ) ale nejsem si jíst jestli bude fungovat u mého aceru travelmate ? prosím o radu jestli to bude fungovat nebo jestli to nemá cenu :) děkuji všem příspěvkům už předem ( a ano vím že ta grafika není nejsilnější ale lepší jak nic )
s1mtrix
Junior

Odeslat příspěvekod alfah4ns 10. 12. 2013 22:10

Xg station jde jeste sehnat? Cca 5 let stara zalezitost...

Minecraft je ale dost o procesoru, tam si moc nejspis nepomuzes. Krom toho ta grafika v xg station taky neni zrovna delo/ stara 8600gt/.

Jinak, promin, ale vubec nevime, o kterem notebooku se bavime.
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod s1mtrix 11. 12. 2013 07:32

Ano jde to sehnat ale byla to makacka :) můj notebok je acer travelmate 5460 z roku cca 2005 ale přesně nevím ... Ten tltebook má radeom x1300 s 128 m ram a to není dělo... proto jsem uvažoval nad externí grafikou ... Pokud existují nějaké novodobe externí grafiky které by šli do usb nebo expresscard tak bych to vřele uvítal ...mužu se vás tedy zeptat existuje nějaká novodobá grafika která bude fungovat s tímto acerem
s1mtrix
Junior

Odeslat příspěvekod harmiczek 11. 12. 2013 08:57

Minecraft je o procesoru takže koupí nějaké předražené externí grafiky si stejně nepomůžeš,už jen proto že ta externí grafika bude ten výkon procesoru taky ubírat.
harmiczek
Junior

Odeslat příspěvekod hnedahlava 11. 12. 2013 12:02

Za kolik to mas moznost koupit?
Vykon te 8600M GT je polovicni oproti ostatnim kvuli pomalemu pripojeni.
Uz bude vyhodnejsi svuj prodat a koupit nejaky vykonejsi, klidne z aukra apod.
hnedahlava
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 11. 12. 2013 12:31

Kup si nejaky netbook nebo tablet s novym Atomem a budes na tom radove lip. Zajimavy je treba Asus Transformer T100. Tve reseni je drahe (nakup i provoz), polofunkcni a diky pomalemu CPU a male RAM nic neresici.
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod s1mtrix 11. 12. 2013 13:56

ano es si myslím že bude lepší si koupit rovnou stolní pc ale na to teď nejsou peníze a ten pc nrma problém s procakem ( má 1.8 ghz a 2 jádra) 4 g ram ... ale grafika stojí za prd od té slyším zvuky které radši nebudu popisovat :) minecraft jede na 50 % procaku ale grafika fuj... proto přemýšlím nad tou externí grafikou... proto se vás zeptat existuje nějaká "nová" externí grafika... :)
s1mtrix
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 11. 12. 2013 14:01

zkus google, hledej DIY eGPU PE4
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod s1mtrix 11. 12. 2013 14:52

Ano hledal jsem a našel jsem je tyto jelikož jsem na mobilu moc se omlouvám ale nenašel jsem toho moc jen toto : http://m.idnes.cz/hry/magazin/clanek.A1 ... re_jha.idn

http://www.villageinstruments.com/tiki- ... age=ViDock

prosím jestli můžete obětovat 10 minut a kouknout se i vy mě totiž už nic ndnapada
s1mtrix
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 11. 12. 2013 14:54

Já bych do 8let starého stroje neivestoval ani korunu ani minutu času.
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod hnedahlava 11. 12. 2013 15:01

Za kolik muzes koupit tu externi grafiku?
hnedahlava
Junior

Odeslat příspěvekod s1mtrix 11. 12. 2013 15:40

Mám imit cca 8-9 k ale mám naplanu koupit si nový stolní ale to chvíli bídě trvat tak zatím dám tohle :) děkuji podle toho co mi napíšete každá řada je ceněná
s1mtrix
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 11. 12. 2013 16:14

LOOOOOOOLLL. Za 8-9k mas novy NB ci desktop bez monitoru.
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod s1mtrix 11. 12. 2013 16:47

ano o vím ale já mám naplánovány pc za 18 k a i přesto docela často cestují... takže ten notebook si rozhodně nechám .... proto chci tu grafiku
s1mtrix
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 11. 12. 2013 17:27

tak na ni zapomen. Je to nesmysl.
Bespi_
Junior

Další stránka