Programátorský notebook, 15'', 25-35000 Kč

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod trevor12 29. 5. 2014 22:24

http://www.cdr-shop.cz/detail-zbozi/171 ... pro-w8pro/

a jeste bych se zamyslel zda bych nahodou nechtel 13" MBP retina nebo 15" MBP retina (v mp.cz late 2013 pouzitou se zarukou 6 mes. za 35k)
trevor12
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 29. 5. 2014 22:37

Himl hergot! Chce NBD záruku ! A mbp čili spasitel se tu už řešil. Chce pracovní notebook ne multimediální!!!!!
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod evlo 29. 5. 2014 23:48

No tak zalezi jestli .net a aspx nebo java, nebo ruby nebo treba nejaky openGL apod. programovani, podle toho je nutne volit.
evlo
Junior

Odeslat příspěvekod trevor12 30. 5. 2014 06:36

ten dell ma záruku 3 roky ProSupport and Next Business Day On-Site Service

a MBP se bezne pouziva jako pracovni notebook, zpracovani vynikajici ...
trevor12
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 30. 5. 2014 08:18

Že ten notebook někdo používá k práci ještě neznamená, že je pracovní. Protože spoustu lidí používá k práci i netbooky za sotva deset tisíc. A máš snad pocit, že takové netbooky jsou pracovní? ;)

MacBooky jsou prostě multimediály. Nemají nic z toho, co by pracovní notebook měl mít.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod evlo 30. 5. 2014 08:33

Bari007 píše:Že ten notebook někdo používá k práci ještě neznamená, že je pracovní. Protože spoustu lidí používá k práci i netbooky za sotva deset tisíc. A máš snad pocit, že takové netbooky jsou pracovní? ;)

MacBooky jsou prostě multimediály. Nemají nic z toho, co by pracovní notebook měl mít.

Mam, mam.pracovni ntb na programovani za mene nez 10 a funguje bezproblemoveji nez hp a delly co jsem mel drive.
evlo
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 30. 5. 2014 09:35

Bari: ja si myslim, ze mu fakticky chybi jen nejaka forma NBD zaruky on-site. Vse ostatni je jen otazka ekosystemu (zejmena okolo thunderbolt). Ale nechci se pouste na tenky led, sam po nem zatim jen silham.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 30. 5. 2014 09:53

NBD, TPM, SED, FP a pak to bude pracovní notebook :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod Bari007 30. 5. 2014 09:58

A plnohodnotné dokování ;)
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod trevor12 30. 5. 2014 10:15

dobra nechme MBP retina byt kazdy mame jiny nazor na to co lze pouzivat jako pracovni nastroj, mne treba TPM, SED, FP, dock vubec nechybi a nepovazuju to za podminku sine qua non aby slo o pracovni notebook, tohle skatulkovani nemam rad ... proste odezva, smoothness, obraz na 15" MBP retina ... nema konkurenci, mysli si o mne co chces .. NBD urcite chybi u pracovniho ntbk, to uznavam a je to jasnej fail applu ...

takze se vratme k

http://www.cdr-shop.cz/detail-zbozi/171 ... pro-w8pro/ ktery ma NBD

co je na nem spatne ?
trevor12
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 30. 5. 2014 10:18

Jo díky Bari, ještě dock.

Já nevím představa toho že mi někdo šlukne notes a dostane se k mým datům no.... TPM a SED je prostě základ a v mnoha velkých firmách to nejde jinak.

Jsme už na 6 stránce a nic kloudného se nevyřešilo

Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod trevor12 30. 5. 2014 10:46

aby se ti nikdo nedsotal k datum na to ti staci truecrypt apod. ..
trevor12
Junior

Odeslat příspěvekod BorekB 30. 5. 2014 11:18

Myslíš http://truecrypt.sourceforge.net/ ? :)

Jinak pro mě se toho vyřešilo hodně - mám čtyři kandidáty (ProBook a Edge ve velikostech, každý ve dvou velikostech) s tím, že o obou oběhlo docela dost užitečných informací. Pro mě jednoznačně užitečné vlákno.
BorekB
Junior

Odeslat příspěvekod trevor12 30. 5. 2014 12:30

tohle vlakno na mne pusobi dojmem ze si nakonec koupis nejakou plecku ... za coz povazuji Probook i Edge .. nechal bych si poradit od swarma i kdyz i on neni schopen vykrocit ze svych zajetych koleji a zije v nejakem svem neprekrocitelnem paradigmatu ...
trevor12
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 30. 5. 2014 13:47

To je novy politicky korektni odosouzeni dinosauru, kteri porad jeste pouzivaji klavesnici na psani s vyssimi naroky? Dokonce venku a pozaduji alespon castecnou ergonomiii v samci moznosti? Mluvi o zpracovani, vychytavkach, ... search your feelings, Dapple Maul. You will know it to be true.

karlos: Predevsim mu chybi sprava a schopnost udrzeni validni platformy. Toho se dosahuje pomerne obtizneji. Vadi, nevadi nebo neresit tot otazka. Na druhou stranu ho vyradi vyzivne podminky.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka