Notebook nešel zapnout

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Hrochman 30. 8. 2014 14:31

Dobrý den,

odcházel jsem z bytu a nechal jsem zapnutý notebook (pouze jsem ho zaklapl) ale byl v zásuvce. Asi za hodinu jsem přišel domů a notebook byl vypnutý. Chtěl jsem jít na internet tak otevřu víko a stisknu tlačítko zapínání a nic se neděje. Přesto že byl notebook v zásuvce, tak nesvítila kontrolka nabíjení. Odpojil jsem notebook a vytáhnul baterku, profouknul jsem ji, vložil do notebooku a notebook se zapnul.

Nevíte čím to může být ??
Díky
Jsem zapřísáhlý Linuxák, nesnáším Mrkvosoft, Wokna, Opice. Mám rád stabilní Linux a Open-source programy. U Mrkvosoftu nemám rád nestabilitu. Používám distra jako Ubuntu, Linux Mint, nebo OpenSuse. Zkus je taky :-)
Hrochman
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 30. 8. 2014 14:36

Vme, je rozbitej.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod Hrochman 30. 8. 2014 14:57

Co ??

-- 30. 8. 2014 15:58 --

Co ??
Jsem zapřísáhlý Linuxák, nesnáším Mrkvosoft, Wokna, Opice. Mám rád stabilní Linux a Open-source programy. U Mrkvosoftu nemám rád nestabilitu. Používám distra jako Ubuntu, Linux Mint, nebo OpenSuse. Zkus je taky :-)
Hrochman
Junior

Odeslat příspěvekod Higgi 30. 8. 2014 15:35

Výrobce a typ? Pokud se to nebude opakovat, neřešil bych to.
Higgi
Junior

Odeslat příspěvekod Hrochman 30. 8. 2014 16:30

ASUS X552EP-SX003H
Hrochman
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 30. 8. 2014 16:36

A vic informaci nam k tomu nereknes?
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod Hrochman 30. 8. 2014 19:54

A co jako ??

-- 30. 8. 2014 20:57 --

ASUS X552EP-SX003H:

CPU: AMD E1 Dual Core E1-2100 1.00 GHz
GPU: AMD RADEON GRAPHICS HD 8670M 1GB
RAM: 4 GB
HDD: 500 GB
Hrochman
Junior

Odeslat příspěvekod Hrochman 31. 8. 2014 08:44

Když zavřu víko dá se tam režim spánku. Měl jsem zapnutou chladící podložku která v režimu spánku běží.
Hrochman
Junior