Ultrabook - Inspiron 15z/IdeaPad U530 - Škola/výdrž baterie

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 6. 9. 2014 22:01

a měl jsi v ruce třeba HP EliteBook ? ThinkPad T/X ?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 7. 9. 2014 21:10

Chce notebook mimo jine na LAN party a ty mu doporucujes notebook s integrovanou grafikou na 5 let dopredu? To je fakt super rada ;-)
Ja jsem se tu na foru pri nastupu na VS take ptal, byl mi misto Aceru s i5, slusnou grafickou kartou a 8 hodinovou vydrzi za 17,5k doporucovan ve vsem horsi notebook s lepsi konstrukci za 25k.
Dodnes jsem rad, ze jsem na vas nedal a koupil si ten "plastak", ktery dodnes bezproblemove funguje, stale vydrzi 6 hodin na wi-fi, a krome par odrenin je po HW strance v pohode. A to se podival 18x do letadla, byl vyuzivan vicemene kazdy den vcetne celovikendovych LAN party a do skoly jsem ho tahal denodenne (ekonomicke VS ve Francii maj vyucovani denne od 9h do 5h)...

Konstrukci se na tomhle foru priklada az prilisna dulezitost. OK, nemuze se nosit za roh u obrazovky, ale pokud si s nim clovek vylozene nehazi, tak ty konstrukce vydrzi...

Mimoto krome lidi s Macbookama tu ma tyhle plastaky naprosta vetsina studentu, a ze by se nejak po tech 3 letech rozpadali rict rozhodne nemuzu.

Za me tedy doporucuji ten posledni postovany Acer, ktery splnuje vsechny pozadavky a z mych zkusenosti a poznatku od desitek studentu se plastove konstrukce bat nemusis.
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 9. 2014 21:20

Nosferattu píše:Všem děkuji za rady. Když se zde píše o těch hrách, nepotřebuji hrát nejnovější kousky, bohatě stačí klasické LAN hry(Warcraft, CS), popř. WoW nebo nějakou klasiku - Gothic Arcania, ...

(AC 3, CoD Black Ops, ...)


seš si jistej že jeto tak velkej problém ? Jestli mu notes vydrží 5 let notes určí jen záruka, nic jiného

Měl jsi štěstí - buď rád. O co se jedná ? Jenže ty jsi přišel už rozhodnutý......

Asi bych přidal na Acer V15 Nitro - není na tom špatně a ty 2000 navíc by tě nemuseli zničit
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rasca25 8. 9. 2014 08:27

soul ++

proste se netreba k notebooku správat jak prase a vydrží

naposledy sem mnel kvalitnej thinkpad v ruke v dobách core 2 duo a hlistov(suma nejakých 2000€) ... verim, že konštrukčne to vyjde na stejno a bylo to fakt kvalita, ale otázka je, potrebuje až tak konštrukčne kvalitnej notebook ?
Nemajte predsudky, ale overujte ich.
rasca25
Junior

Odeslat příspěvekod .soul 8. 9. 2014 15:46

Dneska to nejak staci na nizke detaily, ale za 2-3 roky? Tam si s novejsima hrama nevrzne. Nebo se treba parta kolem rozhodne hrat takovou Civilizaci 5 a tam si po par kolech uz nezahraje, jen se bude moc tesit z toho, ze ma kovovej notebook, a koukat na ostatni.

Rozhodnuty jsem neprisel, to bych se tu vubec neptal, ovsem jediny argument "pevnejsi konstrukce" k vetsi investici za hur vybaveny notebook me proste nepresvedcil. A jak rikam, 3 roky intenzivniho pouzivani funkcnosti notebooku nijak neubraly. Stesti jsem mozna mel, stejne tak jako desitky dalsich studentu z meho rocniku, kteri si pred 3 roky koupili podobne plastovej notebook, a dodnes jim slouzi. Jednalo se o Acer 4830tg.
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nosferattu 12. 9. 2014 14:52

Jsem rád, že se tu ještě rozběhla diskuze. Do pár týdnů se nějak rozhodnu, zatím, jak jsem říkal, budu zkoušet různé modely. :-)
Nosferattu
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků