NTB na klasicku pracu (WEB, Office, ziadne hry) do 250e

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod karlos00x 23. 10. 2015 11:28

Presvedcit holku, ze jsem lepsi nez nejaky mlady zajicek? Dej mi pulhodiny a dvojku dobryho vina.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 25. 10. 2015 22:45

https://www.alza.cz/hp-255-g4-d2749788. ... 20#recenze
sice bez OS, ale s linuxem, to bude běhat celkem slušně.
tombas
Junior

Odeslat příspěvekod budedobre 25. 10. 2015 23:38

eLzyx píše::hm jenom čekám, kdy se tady na foru objeví požadavek na nový notebook za 150€ či méně :roll:

za 146 eur som pred mesiacom kupil vo vypredaji Asus T100TAF. za tie peniaze paradny kusok, bezi na tom jutub, fejbuk, skajp, filmy, partnerka ho zabavila hned ako ho zbadala (a to ma k dizpozicii 17" notas s i7 qm ktory ale akosi nie je tak mobilny)
budedobre
Junior

Odeslat příspěvekod enzo2k 26. 10. 2015 00:11

za to lenovo co si jej objednal ta ukamenuje.Ani len browsovat sa na tom neda poriadne.Ja som to objednal zakaznikovy a obuchal mi to o hlavu.A to to chcel iba na internet.Musel som do toho dat +4gb ram, a predal som to pod cenu s oznacenim "pomaly notebook" aby sa zakaznik co to kupil neprisiel stazovat.uz nikdy viac ***** celerony a podobne amd klony.
enzo2k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adyeacz 26. 10. 2015 00:37

do kanclu jsem bral 2x tohle:
http://www.importpc.cz/notebooky/hp-eli ... 8460p.html

2 roky záruka, jsou jak nový (bez škrábance), před odesláním ti jej klidně nafotí. I s dokovací stanicí, 2 adaptéry a HP brašnou za 7690. Koupíš k tomu nějaký monitor a holka bude spokojená.

I kdyby jsi našel něco podobně výkonného, tak to bude jen plasťák s šíleným displejem, tady máš kovový noťas perfektně zpracovaný. Disk 7200 otáček - pokud člověk nechce investovat do SSD tak lepší než klasika. Neříkám že zrovna tenhle, ale je tu několik prodejců co dělají repasy a seženeš za tuhle cenu slušné stroje ve špičkovém těle.
adyeacz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adyeacz 26. 10. 2015 00:37

2 roky záruka, jsou jak nový (bez škrábance), před odesláním ti jej klidně nafotí. I s dokovací stanicí, 2 adaptéry a HP brašnou za 7690. Koupíš k tomu nějaký monitor a holka bude spokojená.

I kdyby jsi našel něco podobně výkonného, tak to bude jen plasťák s šíleným displejem, tady máš kovový noťas perfektně zpracovaný. Disk 7200 otáček - pokud člověk nechce investovat do SSD tak lepší než klasika. Neříkám že zrovna tenhle, ale je tu několik prodejců co dělají repasy a seženeš za tuhle cenu slušné stroje ve špičkovém těle.

-- 26. 10. 2015 00:37 --

adyeacz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sumo-- 24. 9. 2016 15:14

Zdravim po dlhej dobe,

tak zhanam zas neaky lacnejsi notebook.... domov pre rodicov len tak na Skype, web... atd... Tento krat to vsak nemusi byt nic nove, kludne aj neaky repas.... Minule ste mi radili "Lenovo ThinkPad T410" ... oplati sa este teda do neho, alebo sa za ten rok uz nieco zmenilo? ;)

cena to iste.... max cca 250e

PS: ak viete aj o neakych serioznych strankach s repasovanymi kuskami na SK, dajte vediet...
sumo--
Junior

Předchozí stránka