Notebook s podsvícenou klávesnicí

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Tonulik 9. 3. 2016 08:54

Ahoj všem,

dokázal by mi někdo poradit nějaký notebook s podsvícenou klávesnicí? Na trhu jich moc není a strašně složitě se shánějí.

Nebudu na něm hrát hry, potřebuji jen na psaní článků, sledování filmů a surfování po netu.

Děkuji za tipy! :-)
Naposledy upravil Tonulik dne 9. 3. 2016 08:55, celkově upraveno 1
Tonulik
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 9. 3. 2016 09:03

napr. Dell. Staci..?
Abox
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cablik 9. 3. 2016 09:19

Příjemné podsvícení umí Dell, snad i Sony, u Lenova mě to moc nesedí a Toshiby to vůbec nezvládají ( příliš svítí). Počítej ale s vyšší cenovou kategorií i když je to jen na "práci"
cablik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hnedahlava 9. 3. 2016 09:34

Jelikož byl můj komentář smazán, tak to zkusím slušněji :D

Co takhle použít zdravý rozum a třeba na CZC či Alza použít filtr u notebooků a zaškrtnout políčko "Podsvětlená klávesnice"?
hnedahlava
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 9. 3. 2016 13:55

V prvé řadě chybí základní parametry (požadavky):
- úhlopříčka
- výdrž na baterku
- přenositelnost
- konvertibilita
- cenový limit...

takhle je těžko něco radit.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AleshM 9. 3. 2016 15:46

I Lenova to umí, jak se tu psalo a HP, některé konfigurace ProBooku 450 G2, G3 a asi i další. Zatím většinou jsou to stroje skoro jen až přes 20 tisíc.
AleshM
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 9. 3. 2016 16:10

Jedince co se opravdu spatne shani, jsou laptopy s Core i7 bez debilniho ULV a slusnou, funkcni klavesnici. Tech je jako safranu. Podsvicenou blbost maji v nabidce vsichni, ackoliv nechapu vyznam, protoze krome zrani baterky a snad prvni dva dny aklimatizace na novou klavesnici, je naprosto k nicemu. Proste pises po slepu, aniz bys musel hledat prislusnou klavesu.

"Dobrou" klavesnici maji Dell Latitude, Fujitsu Lifebook...s trochou tolerance i HP Elitebook (az na smerove sipky). Zbytek je odpad, vcele s Lenovo a jejich nepouzitelnym fuckletem, kterej dokryplilo Lenovo k dokonalosti. Uz chybi jen klavesa pro selfie. Kdyby ty kreteni radeji delali klavesnice s kontextovou nabidkou, plnym rozlozenim vcetne SysRQ a zastupne numeriky, bylo by to lepsi. Jenze, to je hozne socialne nemoderni. Stare PowerBook, Fujitsu E a Thinkpady meli klavesnice 100% lepsi, nez tyhle smatlaci fuckletovske zrudy.

Na Latitude E7440 (US layout) se pise dobre, bohuzel ... chybi jedna klavesa, dulezita klavesa kontextove nabidky.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hnedahlava 10. 3. 2016 01:53

Mě zatím nejvíce vyhovuje SteelSeries u herních MSI notebooků.
Asi nejvychytanější podsvícení a kvalita.
hnedahlava
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků