Malý notebook nebo 2v1 - do 10.000,- Kč

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod vidlak.333 16. 3. 2017 21:25

Potřebuji notebook nebo 2 v 1, který si budu moct nosit na schůzky a psát si na něm poznámky, případně si v něm otvírat dokumenty.
Vhodné parametry:
vidlak.333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 17. 3. 2017 10:11

Pravidla?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 3. 2017 12:05

TS Bohemka mela neco se 4GB RAM, X5 Z8300 a 64GB EMMC:

https://www.alfa.cz/product.php?eid=1051400060000003OX4

V rukach jsem to mel, je to celoplastove, ale za ty penize clovek asi zazraky cekat nemuze?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod swarm 17. 3. 2017 12:38

Na tohle pozor...

Když je to zapnuté, tak se to skoro nenabíjí (i vypnuté se to nabíjí velmi pomalu).
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zvuk11 17. 3. 2017 12:48

7000mAh nevydrží moc dlouho..... ale jinak to nemusí být špatné
zvuk11
Junior

Odeslat příspěvekod alfah4ns 17. 3. 2017 14:34

Bez napeti jsou mAh nicnerikajici udaj.
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod zvuk11 17. 3. 2017 14:43

To sice ano ale i tak to nebude mít velkou výdrž (chtěl jsem si koupit nižší model :) hodit na to JeOS a používat to jako Kmail terminal )
zvuk11
Junior

Odeslat příspěvekod budedobre 17. 3. 2017 16:03

asus eeebook, asus vivobook, lenovo ideapad, lenovo miix 300, alebo ten hviezdny tablet ak chces full hd. myslim ze v tomto segmente je celkom slusny pretlak ponuky.
budedobre
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 17. 3. 2017 17:25

Ty atomy moc nedoporucuji, mam dlouhodobou zkusenost s Acer Switch 10V. X5 8300 stoji zaprd ani 4GB RAM ti moc nepomuze. Vsechno dlouho trva a narocnejsi stranky napr Horizon go jsou utrpeni a cuka se to i spousteni neHD ripu je snekove, ani prace s plnohodnotnym ofgice neni zadna slava. Ikdyz je to lepsi nez prvni/druhe Atomy koupi trochu lituji ikdyz jsem tyhle masinky ze zacatku dost branil. Prodat se mi to uz nevyplati takze to "nejak" slouzi k cemu to bylo porizeno: a) dela s tim obcas holka-office, internet a email ( je jeji :D ), b) nosime ho na dovolene protoze je mnohem mensi/lehci a vydrzi dele nez nejake repasovane 13" profi HP s 2nd i52xxxM ktery byl ve vyberu za podobnou cenu. Pritelkyne predtim mela sony s10-3 a i ona na ten acer nadava a dost pochybuji ze budou ostatny stroje podobneho HW lepsi. Uprimne mel jsem pridat na neco s i3U a SSD klidne i o chlup vetsi, proste maly plnohodnotny notes. Priste budu chytrejsi...ale tak ze zacatku to tak zoufale nebylo a na to jak "casto" se vyuziva to nemuze byt hned zadrbane. No a urcite neber nic s HD displejem, nezda se to ale ten rastr je otresny a je to fakt videt, FHD beru jako standard to je po vydrzi asi jedina kladna vlastnost toho 2v1.

PS: predtim jsem mel den asus T100HA a vracen, celkove otresny displej, navic backlight bleeding jak prase. Hlavne ale otresne zpracovani - doslova papirova prohybajici se klavesnice i bez opreni dlane na ni, zespoda zadny grip - samy plast porad to po stole utikalo a jako bonus pri uvedeni do tovarka cely zkolaboval a byl death. Mall vratil bez ptani penize a koupil jsem ten acer...za tohle chteli tenkrat 11 tycek...snad uz je situace na trhu lepsi.

PS2: jestli cekas ze to budes pouzivat taky jako tablet, rychle te to prejde-otres!!! Na tohle zvaz koupi lepsiho androidu a k tomu kryt s BT klavesnici a ne, fakt si nedelam srandu :D je to des ten Win10 klavesnice celkove ovladani...

PS3: mam jeste ipad mini 1 a to je taky dilo :D takze na gauci pouzivam co? Zarizeni s nejmensim displejem co doma je - Samsung S7edge :D
kultus
Junior