Nový NB? Tato sekce chcípá stejně jako nabídka notebooků

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Defcon 26. 2. 2018 11:07

roman2277 píše:Ne GT63 ,ale GE63.GT63 neexistuje.Nebo tenké GS63.

Pardon myslel jsem GE/GS serii. Ale bohužel je už úplně mimo rozpočet.
Defcon
Junior

Odeslat příspěvekod Troile 2. 3. 2018 10:29

roman2277 píše:GP od MSI je křáp.Opět měkké plasty a víko jak z papíru.To nekupuj ani omylem.U MSI se vyplatí koupit až řadu GE.Konkrétně je teď velmi dobrý model GE63(73).Přepracovali tam kompletně šasi,chlazení,repro i klávesnici.Je to vlastně nástupce staré řady GT62(72).Ano ceny pamětí jsou tristní.Kbybys měl zájem pošlu Ti kontakt na kluka od MSI CR.( sežene nový NTB se slevou)


Ahoj já bych zájem o ten kontakt měl zvažuju koupi kterou zde doporučuješ :

https://cz.msi.com/Laptop/GE73VR-7RF-Raider.html

Díky za odpověď.
Troile
Junior

Odeslat příspěvekod roman2277 5. 3. 2018 00:03

Máš SZ.
MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Junior

Odeslat příspěvekod Defcon 14. 3. 2018 15:30

Tak jsem to vzdal a kouplil Lenovo V110, což bylo v podstatě to nejlevnější s Core CPU a alespoň 500GB HDD. S tím, že zatím bude sloužit jen jako wallet trezor a IB. K tomu je celkem dostačující, až na ty 4GB RAM, tam to bude chtít rozšířit, jelikož mi teď swap hodně často vytěžuje HDD na 100%.
Původně měl sloužit i jako multimediální centrum, když budu na cestách, ale to jsem zatím vzdal a počkám co si na nás výrobci připravý v létě nebo ke konci roku.
Defcon
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 3. 2018 15:48

SSD

(!)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Defcon 14. 3. 2018 16:23

KineCZek
Díky SSD je v plánu, čekám až dojde HDD caddy, kam půjde ten původní disk místo naprosto zbytečné CD-ROM.
Defcon
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků