Notebook z inzerce za 17 000 Kč

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod TenNik 29. 5. 2019 18:59

Zdravím, už nějakou dobu se snažím vybrat si notebook na VŠ. Hledal jsem různě, ale teď mi padl do oka tento inzerát (viz. příloha)

Popis odpovídá tomu co sháním, velké rychlé úložiště, dlouhá výdrž baterie, numerický blok atd. Chci se zeptat jestli notebook odpovídá ceně 17 tisícům (vzhledem k tomu, že je stále v záruce). Je to nemalá částka, tak by mě zajímal něčí názor, případně rady na co si dát pozor. Předem děkuji.
Přílohy
105172537.jpg
notebook.PNG
parametry
TenNik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 29. 5. 2019 19:55

Myslím, že to je OK. Být tebou, tak ještě nechám sepsat kupní smlouvu a hlavně nezapomenout na sepsání postoupení práv z vadného plnění + případně ještě nějaké základní informace o předchozím majiteli (ať už firma, či fyzická osoba) (budeš potřebovat pro převedení vlastnictví na stránkách DELLu). Později bych si pak nechal ještě prodloužit záruku (za úplatu); jinak tomu není moc co vytknout.

Spíš jediné, co bych si promyslel, je jestli opravdu potřebuješ 15,6" notebook, zda-li be nestačila menší a lépe přenositelná 14" (sic bez num. bloku) - na koleji / doma pak stačí strčit do doku, ve škole přinehoršim koupíš gumovou klávesnici, kterou s sebou snadno vezmeš.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod WarCZ 17. 6. 2019 12:21

Taky jsem zastáncem nějakého HP 2170p/Lenovo X2xx, nebo podobného malého NB a dokovací stanice s LCD, klávesnicí a myší.
https://zabovreska.webnode.cz/
Hodinky: Pebble Steel
Registrován od 19. 2. 2006
WarCZ
Pokročilý