Acer Swift 3 nebo drahžší notebook

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod p3v4x 5. 8. 2019 08:36

Acer Swift 3 celokovový SF315-41-R26T vím že za tu cenu je asi ten nejlepší výběr, ale má hliníkový povrch ale vzhledem k integrované grafice od AMD by to tedy problem nebyl.Notebook bude právě dost přenášen a nejsem si zrovna jist kvalitou konstrukce u značky Acer kdy každý nadává za prvé na panty a za druhé s kvalitnější konstrukcí se tak rychle neprojeví deformace základní desky, protože jinak dnes každý notebook je s bezolovnatým cínem.

Kolik bych musel přitlačit abych dostal lepší zpracování povrchu z mnohem lepšího materiálu a samozřejmě s integrovanou grafikou pro práci a mnohem kvalitnější konstrukcí?
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 5. 8. 2019 08:58

Jestli to má bejt stroj na práci a požadujete kvalitní konstrukci .. hmm .. podíval bych se po DELLech řady Latitude, či XPS. Příplatek pak záleží na konfiguraci toho notebooku. V každém případě bych investoval do rozšířené NBD záruky (na 5 let) ... což je něco, co u Aceru určitě nenajdete.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 8. 2019 10:04

ehm...

https://www.acer.com/ac/cs/CZ/content/p ... .WNBA0.B18

Panty u Aceru, to je tak 10 let stará pomluva ne?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod milsimr 5. 8. 2019 11:19

No, na tom odkazu je vcelku jasně specifikováno:
... 5 let ON-SITE NBD (5x9), notebooky TravelMate/Extensa ...

Máš vyzkoušeno pro Swift? Osobně jsem nezkoumal.
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 8. 2019 11:21

milsimr píše: V každém případě bych investoval do rozšířené NBD záruky (na 5 let) ... což je něco, co u Aceru určitě nenajdete.

¨
Určitě najde, jen v jiné řadě... dál jsem to nezkoumal.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod milsimr 5. 8. 2019 11:23

OK; uznávám, že jsem se mýlil. Přeformuluji tedy svůj předchozí výrok: Acer (zdánlivě) nenabízí NBD u řady Swift.
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod p3v4x 5. 8. 2019 17:12

děkuji za rady, ale naskytl se jeden problem onen ACER SWIFT 3 nemá konektor RJ45. Jde to nějak doplnit redukcí?

Pokud ne tak budu muset vybrat jiný notebook max. hranice 20k s integrovanou grafikou a amd cpu.Děkuji všem za rady.

mám tohodle kandidáta HP Pavilion 15-cw1012nc Ceramic White jaké má prosím zápory, které by mi určitě vadily? V minulosti jsem měl HP 530, který byl neskutečně hlučný že u toho člověk nemohl ani pracovat.
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 5. 8. 2019 17:22

Je to Pavilion (lidove tez "pavian"). A paviana proste nechces. (mj jsou take hlucne - tento konkretni jsem nemel v rukach, ale byl by prvnim nehlucnym Pavianem na svete co by se mi do nich dostal.)

Kdyz to ma byt na praci, pokukoval bych po pracovnim modelu. Swift sice neni uplne spatny konstrukcne a v zavislosti na konkretni konfiguraci ani vykonove, ale stale je to consumer grade notebook.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru. (KineCZek)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod p3v4x 5. 8. 2019 18:28

HP 15-db1005nc Pale Gold notebook je taktéž hlučný nebo HP ProBook 455 G6?

Mám raději počkat než přijdou nové notebooky?
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 8. 2019 21:15

Počkej... rok... možná radši dva ...

Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod p3v4x 5. 8. 2019 21:47

Našel jsem na internetu jednu recenzi o HP ProBook 455 G6 půjdu do něho nic levnějšího a zaroven ještě tak nějak se dá hovořit o kvalitě.

https://www.laptopmag.com/articles/hp-p ... pecs-price
p3v4x
Junior