Swift 1 s 500GB SSD - půjde to?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dockalacek 4. 1. 2020 18:33

Oggi09 píše:Díky za rady, šlo mi prakticky jen o to, že nevím jestli je v předinstalovaným OS v notebooku i nějaký esenciální software pro řízení spotřeby (upravená QEM instalace výrobce notebooku) nebo tak. Pokud jde čistě jen o bloatware, tak s radostí nainstaluju čistý OS :)
A dočky, dík za doporučení, ale už mám koupený MX500 :)


Kin má pravdu ale kamarádce jsem doporučil před Vánoci Acer Swift 3 s Ryzenem 3500U, 8GB RAM a 512GB SSD NVMe (mělo by tam být Blůčko SN500 místo hojně používaného Intelu 660p, ten mi jako systémový disk přijde nevhodný). No a pointa je v tom, že Acer měl akci, že při koupi Swiftu nebo Spinu do konce roku 2019 a následné registraci do konce ledna získáte zdarma třítelou záruku. Kamarádka se registrovala v předinstalované aplikaci Aceru, pak i na webu a během návštěvy u mě jí dorazil mail s potvrzením tříleté záruky.

Taky jsem se dřív bál, jestli v těch aplikacích od výrobce není něco, co může negativně ovlivnit funkčnost přístroje, ale většinou jde opravdu o bloatware. Jen někdy si člověk může zvyknout na určitou propojenost, že mu nějaká apka může zpříjemnit/zrychlit práci, ale většinou čistou instalací o nic nepřijdeš, naopak si polepšíš!
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků