Notebook na hry, 17", 25.000 Kč

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Scooped 6. 6. 2020 15:32

Dobrý den, chtěl bych pro syna koupit notas na hry. Dárek za vysvědčení, znáte to.
Ani jsem nezkoušel hledat na vlastní pěst, protože by mi zase vybehlo 100 nabídek, které by se lišily jen hromadou neznámých číslic a písmen. Takže jen aby to mělo 17" displej a já se vlezl do 25k.
Notebook bude primárně jen na hry. Budou se na něm dělat i úkoly do školy, ale to asi nevadí. V podstatě bych chtěl co nejvýkonnější v této cenové relaci.
Podmínkou je nainstalovaný systém, a zde by asi stačilo win 10 home.
Chlazení? Bude na tom hrát a starý notas co má teď, rozehřeje levou stranu klávesnice fakt hodně. Takže nejake lepší chlazení?
Jinak žádné jiné specifikace už nenapisu, kdyztak pak doplním.
Děkuji všem co poradi.
Scooped
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dockalacek 6. 6. 2020 17:14

Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Už mám Be Quiet PP11 300W:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Scooped 6. 6. 2020 18:36

Pravda. Až teď jsem si uvědomil, že rozdíl mezi 17" a 15" co se týče pak rozlišení není tak velký. Takže asi ne, nemusí to být 17". Díky za upozornění.
A který z těch dvou by byl lepší? Třeba z hlediska toho chlazení. Nebo výkonu. Jinými slovy, který byste synovi paranovi koupil vy na mém místě? Já bych řekl, že lepší je ten HP.
Scooped
Kolemjdoucí