Herní NTB; 40k

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Markzival 15. 5. 2021 20:44

Zdravim, ^^

kedze moj notebook odchadza do pekla potrebujem nahradu. Snazil som sa najst nieco vhodne sam, ale uprimne sa priznam, ze som sa uplne stratil a neviem, co kupit, na vyber je prilis vela moznosti a ani sa v tom nevyznam.

NTB bude primarne na hry (stratégie, rpgcka, neriesim kazde FPS), vacsinu casu bude lezat na stole a pripojeny k externemu monitoru 31.5" Dell S3220DGF. Bol by som rad, aby nefucal v jednom kuse jak Boeing. Cena tak do 40.000,-

Dopredu vdaka za kazdy tip.
Markzival
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 17. 5. 2021 10:15

Lenovo Legion. :)

Ale u her ti bude fučet každej - je to fyzika... :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Behemot2077 23. 7. 2021 17:02

Python.p píše:Lenovo Legion. :)

Ale u her ti bude fučet každej - je to fyzika... :)

Asi tak, herní notebook byla, je a bude paskvilní kravina.

Pokud bude většinou sloužit jako desktop s externím monitorem, tak chceš vlastně desktop, žejo. Já vím, jednou za měsíc s tím někam popojdeš, no :nenapadne
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 23. 7. 2021 17:44

Byla, ale není a jestli bude? Nemyslím co. :)

AMD Ryzen 9 5900HX,
16" IPS antireflexní 2560 × 1600 165Hz,
RAM 32GB DDR4,
NVIDIA GeForce RTX 3080 16GB 165 W

Sorry, ale na tom se dá kráááásně hrát. Připojíš myš, sluchátka a jedeš. :)

Když jsem teď měl Legion Y740S tak jsem ho tahal furt. 4k LCD, i9, 2060 max-q, použitelná klávesnice. Jen to mělo kurevsky málo portů a přišlo mi fest na *****, že tam není aspoň mDP.

Jo hrál jsem ve 4k s DLSS a jenom 60FPS / 60 Hz. Nejslabší bod, ale na single gamesy se to dá.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Behemot2077 23. 7. 2021 17:56

Bude furt, páč nenažranost prostředků ze strany vývojářů je neukojitelná, však místama už i desktopovej HW to nestíhá.

No a to si vem, že i ten nejlepší mobilní je na zlomku (třeba polovině?) výkonu desktopu za obdobný love.
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 23. 7. 2021 18:04

Ale to já vím, ale furt se na tom dá regulérně hrát, bez omezení. :) To je pro mě důležité. Nemusím řešit monitor, chlazení, periferie... fakt mi stačí připojit krysu a sluchátka a je to :)

Jasný desktop je desktop, ale vem si aktuální cenu 3070 a srovnej to s notesem co jsem ti sem poslal. Nebo jiným. Seš na cca stejným výkonu za cenu jenom GPU.

Doba se mění. A oprav mi prosím už ten zdroj a desku na monitor :D :D :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Behemot2077 24. 7. 2021 04:50

Monitor řešit netřeba, pže už je vyřešenej:
Markzival píše:pripojeny k externemu monitoru 31.5" Dell S3220DGF
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků