Upgrade notebooku

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod lada1973 1. 8. 2022 10:46

Dobrý den,
Mám v plánu v blízké budoucnosti upradovat svůj notebook (CPU: intel core 7 7700HQ GPU: Nvidia GFX 1060) který používám na hraní, ale i na programování. Chtěl bych nějaký notebook s AMD Ryzen 7 processorem a Nvidia RTX 3070 grafikou. Nejsem si ale jistý, jak je to s programováním na takovémto notebooku. Konkrétně mi jde o hardwarovou akceleraci při programování .NET MAUI ve visual studiu 2022. Vím, že intel má HAXM akceleraci, která je ve visual studiu podporovaná. AMD má tuším hyper-V akceleraci, a nevím, jestli je ve visual studiu podporovaná. Otázka je tedy jestli do toho mám jít. Ať už kvůli zrychlení kompilace kódu nebo hraní her (jako např. The Division 2).
lada1973
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wikan 1. 8. 2022 11:00

MS přímo doporučuje používat WHPX místo HAXM:
For the best experience on Windows, it's recommended you use WHPX to accelerate the Android emulator. If WHPX isn't available on your computer, then HAXM can be used.

https://docs.microsoft.com/en-us/dotnet ... celeration
Wikan
Moderátor