Jaky batoh na NTB?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Alnag 19. 9. 2005 08:23

Giga II - ano má vyztužená záda a má tam takové jako zařízení na větrání (nevím jak to funguje... ale asi jo...) :wink:
In nomine Ordinis!
Alnag
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 19. 9. 2005 10:36

Nemáš na něj link?? Dík
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod Alnag 19. 9. 2005 11:07

První příspěvek tohoto fóra... Ale pro každý případ si to obhlídněte v prodejně, aby to nebylo na mně, že jsem vykládal nesmysly. Mně vyhovuje, ale každý jsme jiný...
In nomine Ordinis!
Alnag
Junior

Odeslat příspěvekod malcolmX 19. 9. 2005 11:21

malcolmX
Junior

Odeslat příspěvekod PC 22. 2. 2006 15:56

Batoh na notebook nemám. Před vánoci jsem ale dostal batoh Husky (má i chránící popruhy přes hruď) a kromě něho mám i docela fajn batoh od lacosty. Popadl jsem tedy lacostu a vytvořil si IABP
Intem armored backpack a to tak že jsem noťas strčil do povlečení na polštář, záda jsem vyztužil osuškou, přední stranu tepláky a spodek srolovaným trikem a docela to funguje. Ještě prozkoumám Huskyho, možná že to i je batoh na noťas. (Má podobné kapsy). Nebo jak se pozná že to je přímo baťoh na notes ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 22. 2. 2006 18:41

PC píše:Batoh na notebook nemám. Před vánoci jsem ale dostal batoh Husky (má i chránící popruhy přes hruď) a kromě něho mám i docela fajn batoh od lacosty. Popadl jsem tedy lacostu a vytvořil si IABP
Intem armored backpack a to tak že jsem noťas strčil do povlečení na polštář, záda jsem vyztužil osuškou, přední stranu tepláky a spodek srolovaným trikem a docela to funguje. Ještě prozkoumám Huskyho, možná že to i je batoh na noťas. (Má podobné kapsy). Nebo jak se pozná že to je přímo baťoh na notes ?p/quote]

Většinou batohy na NB mají speciální vyztuženou přihrádku pro NB :wink:
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bory 22. 2. 2006 23:29

Nechci do toho nikomu kecat,ale viděl jsem caselogic a do detailu jsem si ho prohlédl.Byla to tedy brašna pouze kolem 1200kč,ale na konstrukci jsem našel hned několik vad.Zásadní byla nedostatečná výstuha a ochrana spodních rohů notebooku.Prohlédl jsem si to samé za stejnou cenu od dicoty a naprosto bez chyby.Takže jsem vlastníkem dicoty a mam od tohoto výrobce brašnu i na foták a další příslušenství a vážně je super.Caselogic je jistě dobrá značka,ale moje nároky na ochranu nesplnila.Třeba vaše splní :wink:
bory
Junior

Odeslat příspěvekod junm 12. 5. 2006 14:51

Mam jiz cca 2 roky Dicotu BackPack Rain a jsem naprosto nadsen, nikdo tady tuhle znacku nejmenoval a myslim si ze je to skoda. Proti desti je tam integrovana plastenka a myslim si ze je pri desti velmi dobre chranen.
junm
Junior

Odeslat příspěvekod dolnajs 12. 5. 2006 15:08

Já asi 14 dní používám batoh DICOTA BacPac Mission Blue - (dělá se i v jiných barevných variantách) a maximální spokojenost... Dobře vystužený, příjemný na záda atd... V normálním dešti už jsem ho taky otestoval a bez problému.
dolnajs
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 5. 2006 18:07

Mam Caselogic NP3 a supr. Misto na vse, kabelaz, mp3 prehravac, mobil, jidlo a piti, papiry, kalkulacka...NB jako by tam davno patril:-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Bery II. 12. 5. 2006 18:17

doporucuju DICOTA BacPac Mission. Sam ho pouzivam a sem spokojen. Rozhodoval sem se i mezi Case Logic NBP 3 a po prohlidnuti na zivo byla Dicota jasna volba. Vyztuzeni pro nb je v CS nic moc, ale zase se do nej vleze vic veci.
Bery II.
Junior

Odeslat příspěvekod hyper 13. 5. 2006 19:42

Mam dicota back pack rain. 53 euro. Velka spokojnost. Mozno by mohlo byt trochu viac miesta v priecinku na dokumenty. Moja toshiba 15,4 sa tam zmesti aj ked je to tam uplne natrieskane, zips sa zapne. Plastenka proti dazdu je tiez vkusna este som nemal moznost vyskusat.
Toshiba M-151
P-M 1.73, 1GB RAM,100GB HDD (5400),X700 128 MB, 15.4"
hyper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wojta 13. 5. 2006 21:01

Perfektní je Dicota BacPac Mission. Hlavně pro těžší notebooky je výborný. Polstrování zad je velmi dobré.
wojta
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka