PDA a vsetko okolo - resp. k comu to(? ho) pouzivate?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Marek71 19. 10. 2005 17:13

Ďalšie využitie, o ktorom momentálne premýšľam, je navigácia do auta. PDA + BT GPS prijímač + soft stojí tak 15.000 KČ, čo je menej ako autonavigácia.
Lexus GS 450h Premium 2013
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X) + LibreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Junior

Odeslat příspěvekod mavin 20. 10. 2005 05:57

ja pouzivam PDA hlavne ako sachovy pocitac - na hru, analyzu a trening hry. Dalej na pozeranie filmov, hranie hier (hlavne logicke typu sudoku a podl) citanie elektronickych knih, stahujem si do neho svoju postu, take mam kedykolvek po ruke aktualne maily, mam tam slovnik, diar, kalendar a internetom akutalizovanu predpoved pocasia a momentalne som si na 1 GB CF kartu nakopiroval offline verziu Wikipedie (skoro 700.000 clankov, navzajom prelinkovanych) - no s tymto sa nudit nikdy nebudem, dokazem pri tom zabit dost casu :-)
Mam taktiez notebook, ale pravdu povediac berem ho do terenu iba v najnutnejsich pripadoch. Ak si raz zvyknete mat vo vrecku PDA tak sa stane vasim nerozlucnym spolocnikom.
mavin
Junior

Odeslat příspěvekod JIV 20. 10. 2005 12:02

a nevadi vam to vo vrecku alebo sa to neposkodi? lebo sa mi zda trocha velike :?
All living things must eat.
As I have said, all living things must eat.
Podpora X
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mobile 20. 10. 2005 14:29

Mam MDA Compact kvuli Internetu (Explorer), jinak kapesni pocitac je super vec hlavne kvuli Excel/Word. Kontakty, poznamky, MP3, e-maily a synchronizace dnes zvladne kazdy lepsi mobil.

Ale PDA s bluetooth klavesnici - dobra vecicka.

Na vysokou si porid notebook hned od zacatku.
mobile
Junior

Předchozí stránka