Aký batoh na book?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod luigy4 22. 10. 2005 23:09

Zdravim všetkých.Aký batoh na notebook???Chcel by som niečo nie moc drahé, ale nech sa mi to po týzdni nerozpadne. Aké máte skúsenosti s batohmi, brašňami...Tiež uvažujem nad neoprénovým púzdrom na noťas.
luigy4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matysek 22. 10. 2005 23:23

Samsonite, ne batoh ale brasnu. Jinak dnes je vetsina kvalitnich.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod Eross 23. 10. 2005 00:43

-skus pozriet nejake tipy naBrašny na notebooky
-no a tu je nejaky ten lacnejsi batoh Batoh Base XX Action-DICOTA

je tam toho viac....
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Liu 23. 10. 2005 10:39

Jednoznacne CaseLogic,mam aj batoh aj brasnu a som velmi spokojny.Mas tam dozivotnu zaruku takze nie je o com.A kvalita je fakt na dobrej urovni.
kukni si na caselogic.sk
Liu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pemahy 23. 10. 2005 16:19

Mám cca měsíc Deuter Giga I za cenu cca 1300 Kč (dá se koupit v kterémkoli HUDY Sportu) a je opravdu vynikající po všech stránkách. Existuje ještě větší varianta Giga II za cenu cca 1990 Kč - taktéž Hudy Sport. Více informací lze najít zde:
http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky ... clanku=847
Obecně lze doporučit určitě to, abyste si vzal svůj laptop a několik z produktů vyzkoušel, potom vybral.
pemahy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mavin 23. 10. 2005 19:37

Mam Deuter Giga II - kupil som ho za 2.600 Sk a za tie peniaze je to najlepsi batoh aky som mohol kupit (pri pomere kvalita/cena/uzitkova hodnota). Je to sice subjektivny pocit.. ale fakt som rad ze ho mam... inak odkaz nan som nasiel taktiez tu na zive v jednom fore....
mavin
Junior

Odeslat příspěvekod wuf 24. 10. 2005 20:49

Co treba Dicotu? Nabidka je slusna http://www.dicota.com/start.php?navi=2& ... =4&words=2

Kazdopadne ja batoh nepreferuju (neni potreba) mam radsi klasicky brasny - prijde mi to elegantnejsi, ale mene prakticke. (vice napadne a krivi to zada - kdyz teda mate ***** tezky booky)
wuf
Junior

Odeslat příspěvekod Alnag 25. 10. 2005 15:41

Ano tohle duplicitní fórum ke staršímu, kde se to řešilo, takže se divím, že to ještě nezamkli. Každopádně jak už jsem tam psal, používám Deuter Giga II a max. spokojenost. Pokud máte NB 15' tak je to akorát. Menší by v tom asi jezdil a nejsem si jistý, jestli se tam směstná 15.4... nutno vyzkoušet...
In nomine Ordinis!
Alnag
Junior

Odeslat příspěvekod wossik 30. 10. 2005 00:21

Zkušenost mám s Dicota BacPacMission Black a super.. Dobře se nosí a polstrování super.. Jen ta "futuristická karabina" ulítla, když se odmontoval šroubek z jedné strany, ale batoh sám o sobě super. 8)
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Junior

Odeslat příspěvekod Higgi 5. 11. 2005 09:15

CaseLogic NBP-3 v Tescu na Národní tířdě v Praze za 999Kč! Docela solidní prachy třeba proti kasa.cz... Po dlouhý době jsem tam viděl něco levnějšího než jinde(v technice) a to fakt o dost - o 500.
Higgi
Junior

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 29. 12. 2005 20:27

Byl by někdo ochotný udělat fotky batohu Deuter Giga uvažuji oněm, ale zajímalo by mě jak natom jsou kapsi atd... byl bych moc vděčný.
SneakerXZ
Junior

Odeslat příspěvekod rb 29. 12. 2005 20:54

No ja mam batoh Targus http://www.targus.com/uk/product_details.asp?sku=TCG650 Som spokojny, len asi by som bral aj nieco mensie, nejaku tasku....
Human knowledge belongs to the world;-)
rb
Junior

Odeslat příspěvekod Peshi 29. 12. 2005 23:12

Tady sou naky fotecky

prvni
druha
treti
ctvrta
Peshi
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 29. 12. 2005 23:25

tady je jen taková šikovná věc pro noťas...
melipa
Junior

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 29. 12. 2005 23:45

[quote="Jiří Pešek"oTady sou naky fotecky

prvni
druha
treti
ctvrta[/quote]

Velice dík je pěknej asi si připlatim a pudu do něj. Jinak to co je na první fotce vedle batohu. Toje na nb a je to součást batohu? a ty přesky jsou z plastu nebo kovu?
SneakerXZ
Junior

Další stránka