ACER Aspire 3003wlmi při vstupu do biosu přestal fungovat

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod despair66 23. 10. 2005 13:55

mám acer aspire 3003wlmi - po rozbalení krabice, jsem ho zapnul a automaticky nainstaloval Win XP Home SP2 a další software, který tam byl od továrního nastavení. Poté jsem počítač restartoval, zformátoval, odstranil oddíly na disku a nainstaloval Win XP Pro SP2. Pak jsem stáhnul všechny ovladače a software od aceru z http://www.acer.com... do této doby bylo všechno ok. Restartoval jsem počítač (už jsem to udělal předtím několikrát) a tentokrát se chtěl podívat do BIOSu (na obrazovce bylo -PRESS F2 TO ENTER SETUP-) a zmáčkl F2 - obrazovka zhasla, větrák od procesoru jede stále, jediné tlačítko, které funguje je power, když notebook zapnu, tak dioda power bliká, displej se nerozsvítí a počítač nestartuje, optická mechanika normálně vyjíždí a hlavně se počítač pokaždé samovolně takto "zapne" kdykoliv připojím kabel nebo vložím baterii. PROSÍM POMOC!!!
díky
despair66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mapper (novy) 23. 10. 2005 14:02

reklamovat...
ja som tak podobne odpalil BIOS na Asrock doske...
dalsia moznost je ze Ti nedoliehaju kontakty na LCD (to som mal na C610)
... nic nie je nemozne tym, ktori veria ...
mapper (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod despair66 23. 10. 2005 14:34

ach jo... mám ho 2. den - to se takhle může celý podělat stisknutim jednoho tlačítka???

neni jinej způsob jak bych to mohl vyřešit sám ?

díky
despair66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mapper (novy) 23. 10. 2005 15:03

zatlac jemne na kryt diplaya kde su kontakty - to mne pomahalo na to Dell C610 ale inak to radsej reklamuj lebo neodborny zasah = strata zaruky... aspon vies za co stoji Acer...
ak si odpalil dosku tak uprimnu sustrast a bez do servisu - musia Ti to zreklamovat
mapper (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod mh 23. 10. 2005 15:46

no ted jeste muzes zadat vymenu celeho pristroje ne?
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mapper (novy) 23. 10. 2005 15:53

ja si myslim ze by ho mali vymenit kus za kus. hlavne naozaj nevymyslaj lebo ak prides o zaruku tak mas poriadny problem
mapper (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod mh 23. 10. 2005 18:04

2mapper: tak sem to myslel - kus za kus
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod despair66 24. 10. 2005 18:36

a myslíte si že mám jít rovnou do servisu aceru anebo to reklamovat u mironetu? potřebuju to mít co nejdřív
despair66
Kolemjdoucí