Nakupování v Czech Computeru, Ano/Ne ?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod jirka_x 21. 11. 2005 13:27

Mám v plánu si objednat notebook u společnosti Czech Computer s.r.o a chci ze zeptat jaké máte zkušenosti s touto firmou. reklamace, spolehlivost , atd..
děkuji za odpovědi
jirka_x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slim-tim 21. 11. 2005 13:42

to by me taky zajimalo. chystam si z vybranejch dilu nechat postavit komp, tak doufam, ze to bude bez problemu...
slim-tim
Junior

Odeslat příspěvekod kubas 21. 11. 2005 13:48

Nakupuji u nich uz dlouho a nikdy nebyl problem. Kdyz nahodou byla nutna reklamace, tak taky bezproblemu. Snazi se vyresit rychle a ke spokojenosti zakaznika :) Takze jedine muzu doporucit :)
Let´s get relative...
kubas
Junior

Odeslat příspěvekod jirkapx 21. 11. 2005 13:49

Ja jsem s nima nemel nikdy zadne problemy, ale k reklamovani neceho od nich jsem se jeste nedostal :)
jirkapx
Junior

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 21. 11. 2005 14:07

no problémy ... CC se sice v posledním době zhoršil je vcelku drahý ale problémy rázu nedodali nejsou ...

jejich největší chyby jsou že občas nedodávaj v orig krabicích a hlavně mají u většiny věcí v katalogu dodací lhůta neznámá ... ale jinak je to e-obchod patřící k těm slušnějším, zavedeným a vcelku bezproblémovým ...
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nemo-the-Clownfish 21. 11. 2005 14:18

Nakupuju u nich už dlouho (roky), nikdy žádný problém, snaží se vyjít vstříc, naprosto bez problémů. :-B
Nemo-the-Clownfish
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Calhoun 21. 11. 2005 14:22

Ano.

Solidni pristup, v pripade reklamaci se snazi vyjit vstric a obecne je to jedna z mala firem kde mam dojem ze si tak nejak vazi zakaznika. Nakupuju u nich uz cca 5 let a naprosta a absolutni spokojenost.

Urcity problem je to ze hromada polozek v ceniku jsou dlouhodobe nedostupne a obcas v tom chaosu ktery tam mivaji na neco zapomenou nebo prehlednou - takze jeste na kramu si zkontrolovat ze vsechno sedi a pokud clovek kupuje hotovy PC tak doma otevrit a zkontrolovat ze je vsechno zapojene jak ma byt.
Calhoun
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 21. 11. 2005 15:40

za sebe muzu rict, ze jsem spokojeny zakaznik. vyssi ceny (i kdyz me tak extra vysoky nepripadaji) se daji akceptovat, protoze maji veliky vyber...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod olie 21. 11. 2005 15:43

jak bylo jiz napsano, vzdy jsem nasel urcitou komponentu levneji nekde jinde... :) kdybych si mohl vybrat, tak dam prednost http://www.okcomputers.cz/
olie
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 21. 11. 2005 16:07

Já s nimi mám dobré zkušenosti, mám od nich grafickou kartu...
oneill_sx1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Big.T 21. 11. 2005 17:30

Vrele doporucuji http://www.alfacomp.cz Jsem jiz dlouholety zakaznik a nikdy nebyl sebemensi problem. V e-obchodu vidis co je a co neni skladem. (vetsina je). Dulezity je, ze maji bezkonkurencni ceny. CC je dost drahy. Neberte to jako reklamu. Nemam s nima nic spolecneho. Jsem pouze spokojeny zakaznik.

Jako priklad serioznosti by jsem uvedl, ze jsem v nedavne dobe objednaval CPU a MB. Pred odeslanim mi zavolali s tim, ze objednana MB v te rivizi kterou objednavam by mohla s CPU vykazovat nestabilitu a nabidli mi jinou variantu. (Jednalo se o MB ASUS s.754 K8N-E Deluxe a CPU Athon64 2800+).
Big.T
Junior

Odeslat příspěvekod kubas 21. 11. 2005 17:37

jeste jsem chtel dodat, ze jeden klad je taky to, ze objednaji i to co nemaji v nabidce. a jsou celkem flexibilni...
Let´s get relative...
kubas
Junior

Odeslat příspěvekod Liu 21. 11. 2005 18:17

Ja som s nimi probely nemal.
Liu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bbob 21. 11. 2005 18:52

to olie
"jak bylo jiz napsano, vzdy jsem nasel urcitou komponentu levneji nekde jinde... kdybych si mohl vybrat, tak dam prednost http://www.okcomputers.cz/"

Chtěl jsem se podívat na ten vychvalovaný obchod, ale nepřipadá mi od nich seriozní aby mi hned při přístupu skenovali PC. >:-[]
bbob
Junior

Odeslat příspěvekod xoj 21. 11. 2005 19:16

spolehlivost, vyber, sortiment..... ano

cena bohuzel dnes jiz jeden z nejdrazsich takze uz tam nenakupuji
hp nx6125, ~~~ ~~ ~~ ><(((°> ~~ ~~~ ~~ ~~~ ~~~ ~~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~~
xoj
Mírně pokročilý

Další stránka