Notebook místo stolního pc

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod dider 24. 12. 2005 02:08

Ted jsem kupoval notase na ten samy ucel(krome her) jako nahradu stolniho pocitace a muzu doporucit.Bomba ted pisu z postele :D
A v nem vsechno...repraky,mikrofon,ctecka karet,vypalovacka,jeste si udelat doma WIFI sit a bude to cool.
Jako domaci komp idealni.Zabira malo mista a na ten net a dejake dokumenty plus hudbu staci.
Ale jinak na praci a celodenni sezeni u pocitace je samozrejme nej silny desktop s poradnym LCD-ckem.
dider
Junior

Odeslat příspěvekod dips_gprs 24. 12. 2005 10:39

Jako slusny no ze to doporucujes, ale tohle uz je stary dva roky, Ja uz mam 3 notas jako stolni komp a pouziva to fakt hafo lidi, ale prisel jsi na to brzo, ale lepsi je psat z autobusu ci auto :-) Zdar, Stasny a Vesely
dips_gprs
Junior

Odeslat příspěvekod mapper (novy) 24. 12. 2005 10:46

ja desktop nepouzivam ;)
... nic nie je nemozne tym, ktori veria ...
mapper (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Cameltosis 24. 12. 2005 10:50

PC píše:Nee. Slabá grafika. A vůbec, noťasy nejsou určené nahry - vyjma těch super drahých B-)
__Maďarský překlad slova WINDOWS__

Ámerikái Gateszkárus havária sistémusz neseremét (AGHSN - traduje se že takhle nadávají maďaři když se jim to kousne)
Cameltosis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Oops! 24. 12. 2005 11:03

A co říkáte na tenhle http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?ak ... &zbo=70338 Vím, že Acery nemaj dobrou pověst, ale pro mě je rozhodující cena :-/ .A ještě by mě zajímalo, jestli se dá vyměnit grafická karta u nb (pokud teda neni integrovaná)?
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dips_gprs 24. 12. 2005 12:33

http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?D ... d=18843429 - ja jsem majitelem tohodle a nestetzujisi, notebook doslova za vsechyn prachy, akorat vydrzi na baterky mensi, ale je to pekelny stroj!
dips_gprs
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 24. 12. 2005 12:47

Oops:

Grafika sa vymenit neda, je tam fixne. Neni integrovana v cipsete, ale je pevne naletovana na dosku, resp. je v takom slote, ktory sa nevyraba a je vo forme slotu len kvoli lepsej kompletizacii notebooku.

C.
CeCo
VIP uživatel

Předchozí stránka