Co nejlacinější no?as

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod xoj 6. 1. 2006 14:29

Dejdik píše:Acer nechceš a ECS bys bral ? Měl jsi někdy Acer ? .... ECS je snad jen pro zoufalce, totální noname. ..../quote]

Nechcu ani Acer ani ECS jen si myslim ze je lepsi dat 15k za ECS nez 10k za starej repas s polovicnimi parametry bez zaruky s opotrebenou klavesnici.... a pokud jsem dobre cetl autora zajima uz hlavne cena viz nazev Co nejlacinejsi notas :D
Mam HP ale stalo o 10k vice za coz by byli skoro dve ECS takze pro nekoho to muze byt volba. Ja ECS nevnucuju jen rikam ze existuje.
xoj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 6. 1. 2006 14:35

dusledne varuju pred nakupem staryho notasu. stary notas = obvykle blba konstrukce, odchazejici disk, mrtva nebo polomrtva baterka. jakakoliv oprava bez zaruky se nevyplati, protoze je silene draha. Displaye maji kvalitu jak v nemecky ponorce z druhe svetove...proste FUJ.

Pokud jezisek da 15000, tak ti doporucuju:

1. sehnat si svych 5000-6000
2. sehnat si firmu, na kterou to koupia a kde ti odectou DPHcko
3. integrivany wi-fi je se dost hodi, hlavne pokud mate wi-fi po skole
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dArKmAn 28. 3. 2006 19:42

hele,mrkni na http://www.levnybazar.cz, maji tam ted nejaky novy notaky a myslim ze jsem tam videl i par slusnych do tech tvych 15,maji to i se zarukou,myslim teda :).Ja od nich bral komp a max. spokojenost
dArKmAn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kyosuke 28. 3. 2006 20:04

Teda s tím repasem bych to neviděl tak černě. Koupil jsem HP XE3 s 1.13 GHz PIII-M, 256 MB RAM, 40 GB diskem, DVD-CDRW kombo mechanikou za devět tisíc včetně DPH a půlroční záruky. A je to pohodová mašinka, i když je o pár deka těžší, než by musela.
Kyosuke
Junior

Odeslat příspěvekod lauryl 28. 3. 2006 20:42

Nad tou VIA kravinou by som sa asi ani nepozastavoval. Je to asi ako keby si si kúpil nový NTB s CPU 300MHz. Je to proste *****. I ked je pravda, že HP je určite lepšia volba, o tom nieje pochýb, myslím, že mať v ruke 20 000 a za každú cenu kúpiť NTB je trošku nerozumné. Ak si aj to HP kúpiš, zázraky od toho nečakaj. myslím, že v tom základe je pichnutý nejaký Celeron a ten sa od výkonu roztrhať nejde. Na tvojom mieste by som sa buď pokukol po nejakom stolovom PC, alebo po nejakej ojazdenine.
lauryl
Junior

Odeslat příspěvekod Lemur 30. 3. 2006 00:57

ICEBOSS píše:dusledne varuju pred nakupem staryho notasu. stary notas = obvykle blba konstrukce, odchazejici disk, mrtva nebo polomrtva baterka. jakakoliv oprava bez zaruky se nevyplati, protoze je silene draha. Displaye maji kvalitu jak v nemecky ponorce z druhe svetove...proste FUJ.

No, ja s nekolika jetymi znackovymi notebooky delal a zas tak moc strane to neni. Samozdrejme - neznakove jete notebooky jsou takto mizerne, ale u znackovych kvalitnich notebooku vetsinou odejde jen baterka. Ja mam devet let stary Compaq a jedine, co odeslo, je baterie (zcela mrtva - vydrz cca. 5 sekund :-) ), jinak je plne funkcni a na cteni PDF mi uplne staci. I kdyz - je mozne, ze dnes uz se nedelaji tak bytelne stroje jako kdysi ...

Jety notebook ma smysl, pokud potrebujete neco maleho a prenosneho, co muzete vozit sebou (a u ceho nebude tak strasne, kdyz to ukradnou), a vse co potrebujete je obcas na tom neco napsat, precis si maily, kouknou na net a podobne. Ale ne na provoz na baterky - ty jsou tak drahe, ze se je nevyplati kupovat.

BTW: Na DVD je lepsi koupit stolni prehravac.
Lemur
VIP uživatel

Předchozí stránka