Vyhledavani vozidel

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod slackman68 31. 1. 2006 13:16

Prosim vas nevite o nejake firme,ktera se zabyva nebo prodava zarizeni na vyhledavani vozidel.Chtel bych do auta namontovat zarizeni a pak prostrednictvim sms nebo nejakeho programu zjistovat kde se me sluzebni auto nachazi
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod drasta 31. 1. 2006 13:29

drasta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matysek 31. 1. 2006 13:32

Pohodlnejsi pres GPS, kde Vam toto zobrazi primo na mape. Podobnym zpusobem je ralizovano sledovani LKW.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slackman68 31. 1. 2006 14:28

a vite o nejake firme ktera se tim zabyva??

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod drasta 31. 1. 2006 14:37

T-mobile ve spolupráci s firmou SGS vyvinuli systém sledování aut - CARNET. Off-line řešení s předáváním dat do počítače přes síť GSM - tím odpadá nutnost zasahovat do jednotky umístěné v autě.
Možnost dotazu na server kvůli aktuální pozici auta v daný okamžik, samozřejmostí mapový poklad. On-line řešení za příplatek.
Nabízí se i možnost skryté instalace do auta...

více na http://www.sledovaniaut.cz
drasta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hyrogen 10. 8. 2006 12:12

Tohle řešení je moc pěkné ale na můj vkus (a možnosti) příliš drahé. Neznáte prosím někdo systém který umožní on-line lokalizaci několika aut na mapě? Nepotřebuji nic jiného než jen tu lokalizaci, spotřeba, kniha jízd, soukromý/služební režim to jsou hezké věci ale mě zcela k ničemu. Existuje řešení které jsem popsal?

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
Hyrogen
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyrogen 14. 8. 2006 12:43

Tak jsem trochu přemýšlel a něco mě napadlo. Již jsem stejné téma nadhodil ve fóru na autorevue ale zde možná padne na úrodnější půdu...

Takže - koupím PDA s integrovaným (nebo externím - to je jedno) GPS. Do PDA nainstaluji TOMTOM navigaci. A teď to hlavní - je možné udělat aplikaci, která z TOMTOM navigačního SW vytáhne polohu a v reálném čase ji průběžně (přes GPRS/EDGE) předává např. na server na kterém poběží aplikace která tato data přijme, vyhodnotí a provede výstup na mapu? Výsledkem by byl průběžný přehled o pohybu vozidla v reálném čase?
Hyrogen
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peshi 14. 8. 2006 21:58

No nevim, tohle reseni mi prijde hodne komplikovany, jestli je vubec realizovatelny ... Radsi bych se spolehnul na Carnet, myslim ze uz to maj docela promaknuty a zas tak drahy to neni.
Peshi
Junior

Odeslat příspěvekod Hyrogen 14. 8. 2006 23:33

Kdyby se mi to až tak drahý nezdálo tak nevymýšlím něco jiného...jde o to že ony ty již fungující systémy umí plno šikovných věcí které ja ale vůbec nepotřebuji a ani nemám na to abych je zaplatil.....

Třeba je to tak že to opravdu jinak a výrazně levněji nejde a pak mám holt smůlu ale než to vzdám tak se snažím zjistit maximum.
Hyrogen
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x-father 14. 8. 2006 23:48

carcontrol.eurotel.cz
x-father
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyrogen 14. 8. 2006 23:51

ano, díky, carcontrol od eurotelu znam, řekl bych že je to jedna z těch malinko přístupnějších variant (ovšem v případě závazku)
Co tě nezabije, to jen odkládá nevyhnutelné.
Hyrogen
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slackman68 17. 8. 2006 07:29

zkus commandr ted jsem to aplikoval na dve sluzebni auta a zatim super.Cena instalace +zarizennni na nakladni auto 14000 mesicny poplaek 500kc
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod krokodil 17. 8. 2006 07:41

krokodil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hyrogen 17. 8. 2006 21:34

slackman68 píše:zkus commandr ted jsem to aplikoval na dve sluzebni auta a zatim super.Cena instalace +zarizennni na nakladni auto 14000 mesicny poplaek 500kc
díky, mrknul jsem na to a poslal dotaz na variantu a cenu i když se obávám že podle toho co nabízejí to bude stát víc než jsem shopný utáhnout....nikde jsem totiž zatím nenarazil na službu která nabízí jen a pouze tu lokalizaci...
Hyrogen
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyrogen 17. 8. 2006 21:48

krokodil píše:http://www.secar.cz
díky
Hyrogen
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků