Jakou tašku/batoh na book ?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod PC 21. 2. 2006 17:27

Potřebuji nějakou bezvadnou, dobře polstrovanou tašku na NB anebo možná radši i batoh. Ty co jsem si prohlížel v obchodě ale moc důvěry nevzbuzovaly, vypadalo to leckdy jako obyčejná taška... Ideální by byla nějaká vložka kde by byl můj nový křemíkový milášek hezky chráněn. Dík
PC
Junior

Odeslat příspěvekod LudaL 21. 2. 2006 17:45

Ja jsem koupil batoh Dicota Base XX Backpack Action batoh, na agenu ho maji za 438,- a staci me.
LudaL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Seiceach 21. 2. 2006 17:50

Já osobně jsem maximálně spokojený s produkty od australského Crumplera - jak book, tak foťák. Pokud překousneš "svébytnější" design, tak nelze jinak než doporučit :D
Seiceach
Junior

Odeslat příspěvekod Liu 22. 2. 2006 13:48

Jednoznacne CaseLogic !!!
Liu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mim0 22. 2. 2006 14:07

Taky sem tohle resil nakonec sem se rozhodl pro Deuter GIGA II.Je tam podle me nejlepe resena ochrana NB a navic ma praktickou tasku(spis vlozku) na NB.
Case Logic neni vubec spatny a navic je levnejsi, ale ja sem spokojen s Deuterem
Precti si tohle:
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=90 ... ight=batoh
Mim0
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 22. 2. 2006 15:55

Já sem si koupil Dicota BacPack Campus a absolutní spokojenost :D
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Matysek 22. 2. 2006 17:07

Dicota TopTraveler Pro - bezpecnost ntb Vam bude vyhovat, prihradek ma dost a dobre se nosi.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod bory 22. 2. 2006 22:39

Pokud hledáte opravdu bezpečnou alternativu pro cokoliv,tak u mě je jednoznačně dicota.Na věcech mi záleží a nerad bych si je svým přenášením poškodil.Co se týče dicity Base,je to spíše jen na přenášení,nemá dostatečné ochranné prvky a musíte se k ní chovat opravdu opatrně.To ale jistě každý majitel zjistí časem.Case logic postrádá dokonalou ochranu.Viděl jsem,odzkošel jsem a neprošla mým testem zabezpečení a ochrany.Spodní rohy špatně vyztužené(nejbolavější místo ošizené).Ale byla to taška pouze za 1200Kč,takže s dražšími to může být lepší.Ovšem dicota za 1200 byla po stránce bezpečí nedostižná.Toď můj názor a zkušenosti. :wink:
bory
Junior

Odeslat příspěvekod Ja^2 23. 2. 2006 10:05

Dicota jednoznacne. Po trech letech uzivani BackPak Jump je jako novej, denne v pohybu a je v nem opravdu tolik mista, ze do nej clovek nabali vse i na vikendovej pobyt ;-)

Rozhodne nebrat nejake radoby podobne. Dicota je kvalita, ktera ma jednoznacne vydrz.
Napr FS batoh se po trech mesicich pomalu rozklada, po roce prestaveji fungovat zipy a to nemluvim o tom, ze uvnitr neni vubec prostornej. Zip na plastenku odesel cca za tri mesice a tehdy sem zjistil ze tam neco takoveho vlastne je.
Ja^2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zipanos 23. 2. 2006 21:24

Thinkpad Expander Carrying Case
Zipanos
Junior

Odeslat příspěvekod Liu 23. 2. 2006 22:05

Ale pre CaseLogic hovori aj ina vec,a to ze ma dozivotnu zaruku,hocico sa Ti posaha,to je jedno,aj o desat rokov,vymenia Ti tovar,alebo dostanes peniaze!
Liu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod spage 25. 2. 2006 18:53

ja pouzivam tasku od dellu, mam teda trochu lepsi kozenou, byla za priplatek, ale je fakt kvalitni a notas je v ni v bezpeci
I'm gonna fight 'em all
A nation army couldn't hold me back
They're gonna rip it off
Taking their time right behind my back
spage
Junior

Odeslat příspěvekod acool 2. 3. 2006 23:11

[quote="Tučňák"oJá sem si koupil Dicota BacPack Campus a absolutní spokojenost :D-/quote]
Je tento batoh aj vystuzeny? Teda ci priehradka na notas drzi pevne tvar.
acool
Junior

Odeslat příspěvekod aj02 3. 3. 2006 10:20

Zo zaciatku som mal pozicanu od kamarata tasku Dell, bola celkom slusna, aj ked usi sa zacinali trhat.
Teraz som kupil Dicota SolidComfort a nieje o com. Dobre vystuzena, dost priestranna s mnozstvom oddeleni, NB je v nej ako v bavlnke. Navyse dobre vyzera a prijemne sa nosi. Cena cca 5500,-sk.
Acer 5024WLMi (Turion64 ML-34, 1GB RAM, Mobility Radeon X700 128MB, WinXP HE), Nokia N70
aj02
Kolemjdoucí