ASUS A6JA-Q002H 15.4IN DUO Y-T2300

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Hermon 24. 4. 2006 18:34

Ta grafarna je tam asi hodně důležitá... Ono taky jde o to na co budeš ten noťas používat :) ... Já osobně se chystám jít asi do A6jc a pořídit si za těch 10litrů co ušetřím takovou malinkou externí paměť v podobě iPodu video s 60G HDD :) ... jo já vím, že je za 14, ale tak za 12 ho seženu :wink: ... Samozřejmě si asi dodkoupím 512 ramku a tím pádem se mi to malinko prodraží, ale já prostě ten iPod chci :D ...
Hermon
Junior

Odeslat příspěvekod dolnajs 24. 4. 2006 22:45

Jdu si pro A6Ja tento nebo příští týden. Taky by mě moc zajímalo jak to je s grafárnou. Nějaký testík by nebyl prosím? :)
dolnajs
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 24. 4. 2006 22:49

http://www.google.com - "Mobility Radeon X1600" prvy vysledok:
http://www.hothardware.com/viewarticle. ... =756&cid=2

Staci?

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dolnajs 28. 4. 2006 10:13

Tak už ho mám taky doma. Možná, jak to tak vypadá, tak se asi zbavím časem svého stolního (i když). A6Ja mi přijde jako bezva náhrada. :)

Ještě se otrkávám, hry sem na tom zatím nezkoušel. Uvidíme jak to pojede... :)
dolnajs
Junior

Odeslat příspěvekod kuki 28. 4. 2006 10:32

DVD aj HDD su na jednom radici, lebo intel od tohto chipsetu dava len jeden IDE radic. Na napalovanie 4x z HDD na DVD rovno zabudni, nestiha a seka sa to. Mali tam dat rohodne SATA DVD.

Je to naozaj velke hebedo, konkurencne 15.4 su ovela mensie

HDD sa prehrieva, moj ma priemerne okolo 55 , ak ho polozis na postel/deku , ma 63 stupnov za chvilu.

Baterka vydrzi tak 2h filmu/ hodinku hrania.

na klavesnicu som si doteraz nezvykol, je to fakt hroza.

Inak zatial funguje, ale znovu by som ho rozhodne nekupoval.
kuki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod accord 28. 4. 2006 10:44

Co to tu píšeš za nesmysl?Vypalování mi jde 8x a nic se neseká. HDD se nepřehřívá - teplotu mám 39-46 stupnu.
accord
Junior

Odeslat příspěvekod kuki 28. 4. 2006 11:08

Ziadny nezmysel, pouzivam mobmeter - ten cita teplotu priamo z HDD. Mam A6JA s HITACHI 100GB 5400 ot.
Pocas pisania tohto textu, NB polozeny na stole, HDD nic nerobi,len sa toci, 54 stupnov.

Napalovanie samozrejme zavisi od fragmentacie disku. Normalne to nebyva az taky problem ak ten disk nic nezdrzuje. V tomto pripade si ale DVD berie polovicku prenosoveho pasma a to moze byt sakra problem ak mas povedzme len okolo 500 fragmentov alebo kopec malych suborov. HDD to proste zacne citat aby stihal doplnit buffer, zacne seekovat, DVDcko sa nedostane na zbernicu, dojde jej 2MB buffer ci kolko to ma a je v *****. Znicene DVD.
kuki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dolnajs 29. 4. 2006 20:04

Prosím prosím, nevíte někdo jak na tom notebooku rozjet integrovaný mikrofon vedle kamery? :( Zaboha se mi to nedaří zprovoznit... :( A buď je chyba ve mě nebo ten mic nefacha a pak bude muset ntb na reklamaci... :(

Předem díky... :)
dolnajs
Junior

Odeslat příspěvekod dolnajs 30. 4. 2006 07:52

Vyřešeno, stažením nové verze ovladačů ze stránek Asusu... :)
dolnajs
Junior

Odeslat příspěvekod slackman68 1. 5. 2006 08:08

kuki píše:DVD aj HDD su na jednom radici, lebo intel od tohto chipsetu dava len jeden IDE radic. Na napalovanie 4x z HDD na DVD rovno zabudni, nestiha a seka sa to. Mali tam dat rohodne SATA DVD.

Je to naozaj velke hebedo, konkurencne 15.4 su ovela mensie

HDD sa prehrieva, moj ma priemerne okolo 55 , ak ho polozis na postel/deku , ma 63 stupnov za chvilu.

Baterka vydrzi tak 2h filmu/ hodinku hrania.

na klavesnicu som si doteraz nezvykol, je to fakt hroza.

Inak zatial funguje, ale znovu by som ho rozhodne nekupoval.

to si popisoval asus a6ja??vsude pisou ze vydrzi tri hodiny vydrz a ze je relativne tichy.Jak to tedy je?
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod slackman68 1. 5. 2006 13:46

co je podle vas lepsi asus a6ja nebo hp nx9420??diky
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 1. 5. 2006 15:42

HP :)
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod slackman68 1. 5. 2006 17:49

Mobil-man píše:HP :)
myslite z hlediska vydrze baterie,tichosti?nebo hp je vas favorit? ja prave nikde na netu nenasel test techto dvou pc tak nevim ktery vzit.To rozliseni u hp se mi zda divoke :/
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 1. 5. 2006 18:05

jak divoke?
vydrz ma podle testu na notebook.cz hodne dobrou...asi 4,5hod podle jejich testu.
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod CeCo 1. 5. 2006 18:17

4,5 hodiny? To je dost zaujimave...

Ak pockate tyzden, od 5. do 9. maja mam na zapozicke nx9420, konkretne EV271AA (stredna konfiguracia), spisem nejaku mini recenziu (ani nie tak technicke parametre a fotky, ako skor vysledky testov a pod.).

C.
Naposledy upravil CeCo dne 2. 5. 2006 09:16, celkově upraveno 1
CeCo
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka