ASUS A6JC vs ASUS A6KT

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod CeCo 27. 4. 2006 21:14

Asusy mavaju na 5.1 repraky vystup, ale len SPDIF. Cize na strane reprakov treba este dekoder, resp. repraky s nim...

Ta externa TV karta je momentalne len akciova ponuka; nie je to trvale.

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod flink 27. 4. 2006 22:42

CeCo píše:Asusy mavaju na 5.1 repraky vystup, ale len SPDIF. Cize na strane reprakov treba este dekoder, resp. repraky s nim...

Ta externa TV karta je momentalne len akciova ponuka; nie je to trvale.

C.

takze do neho zapojim 5:1 geniusy??SPDIF---> co to je? :mrgreen:
flink
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 28. 4. 2006 11:05

Asi nie - geniusy mavaju komponentovy 5.1 vstup (t.j. 3 pary kablov, resp. 3 stereo kable); ASUS ma vsak len SPDIF vystup (cez jeden kabel).

Cize aj zariadenie na druhej strane (repraky/dekoder) musia mat SPDIF vstup (bud opticky, alebo koaxialny).

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mr. Luky 28. 4. 2006 22:25

slackman68 píše:
Mr. Luky píše:Sem majitel Asus A6JC s 1GB RAM a sem na 100% spokojenej :)

Vydrz na baterku je skoro 4 hodiny (samozdrejme se stlumenym LDC atd..). Hry moc nehraju ale zkousel sem na tom Far Cry (1024x768 detaili na HIGH) a v pohode bez sekani a jeste Medal of Honor 2 (1024x768 detaili na high) a pohoda 8) Jinak procesor je dost vykonej a zvlada toho dost najednou... A s vypalovanim zatim taky zadnej problem nemam.. Jediny co me na nem stve je ta taska co k tomu dali :( stoji totiz za prd... Ale mys je perfektni od Logitechu a v obchode normalne stoji skoro 500,-... mozna este ze vsechny USB jsou na zadni strane a spatne se do nich "trefuje", ale to je jen takovej detail :wink:

Yours Luky. :mrgreen:
Prosim Vas je tento notebook tichy? pri zatizeni.

Ja sem u nej vetracek jeste neslysel :D... tak nevim jestli vubec funguje, je dost tichej, jediny co je hlucny je DVD mechanika
Mr. Luky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pajta 3. 5. 2006 21:50

tak zatím se přikláním k asusu,ale chci se ješte vás na něco zeptat.
zháním notas do 35 000 kč na net,grafické programy,tvorba www a taky určitě nějaký hry.
jelikož si kupuji svůj první notas tak mi na něm zaleží.chci ho mít i na více let.

můžete mi poradit.
1.v kterých obchodech ho koupit přes net či radši kamené
2.mám se bát ho objednat přes net ?
3.jak se vyřizuje reklamace

děkuji za odpovědi a další typy na notebooky.

doufám že jsem nikoho neurazil když se tak blbě ptám.
dík pajta.
pajta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Protlak 4. 5. 2006 18:29

No tak puvodne sem si byl skoro jisty s A6Kt, ale vy ste ho tady teda opravdu schodily nehoraznym zpusobem =( Kdybych si do nej dal 5400ot/min HDD a 1GB RAM je porad nahovno ???
Protlak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slackman68 4. 5. 2006 22:49

dnes mi dosel ten notas super max spokojenost.Prosim jde tam nainstalovat nejaky program pomoci ktereho bych snizoval frekvenci procesoru(kvuli vydrzi baterce)Videl jsem to u IBM je to super vec.Pak baterka vydrzi daleko dil
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod Protlak 5. 5. 2006 08:26

slackman68 píše:dnes mi dosel ten notas super max spokojenost.Prosim jde tam nainstalovat nejaky program pomoci ktereho bych snizoval frekvenci procesoru(kvuli vydrzi baterce)Videl jsem to u IBM je to super vec.Pak baterka vydrzi daleko dil

ktery ? :D
Protlak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slackman68 5. 5. 2006 09:00

Protlak píše:
slackman68 píše:dnes mi dosel ten notas super max spokojenost.Prosim jde tam nainstalovat nejaky program pomoci ktereho bych snizoval frekvenci procesoru(kvuli vydrzi baterce)Videl jsem to u IBM je to super vec.Pak baterka vydrzi daleko dil

ktery ? :D
jsem vul :)) asus a6ja.Doporucji akorat me zajima setreni te baterky jestli to jde
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod slackman68 5. 5. 2006 11:10

prestala mi fungovat u asusu a6ja hlasitost :( kdyz klikam fn a F10,F11,12 tak to nefaka :( funguje jen F1 a F2 prosim kde je problem??
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod dolnajs 8. 5. 2006 09:36

Tipl bych si, že to bude asi v ovladačích... Zkusil bych je reinstalovat...
dolnajs
Junior

Odeslat příspěvekod slackman68 10. 5. 2006 17:04

dolnajs píše:Tipl bych si, že to bude asi v ovladačích... Zkusil bych je reinstalovat..../quote]
nevite prosim vas pro co jsou ty drivery??na strankach asusu je jich spousta a nevim ktere konkretni to jsou
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod dolnajs 11. 5. 2006 09:10

dolnajs
Junior

Odeslat příspěvekod slackman68 11. 5. 2006 12:59

dolnajs píše:Tipl bych, že to bude tento: http://dlsvr02.asus.com/pub/ASUS/nb/A6J ... zipp/quote]

a uplne posledni dotaz prosim.
V popisu notebooku pisou ze ma integrovany mikrofon.Ale kdyz chci mluvit pres skype tak slysim jen druhou osobu a on me ne.V nastaveni skype mam jako audio vystup standartni zarizeni windows zkousel jsem to i menit ale bez uspechu nemate s tim enjakou zkusenos?
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod dolnajs 12. 5. 2006 15:18

Je nutne ho zapnout ve zvukovem nastaveni (Realtek HD Audio Manager), protoze standardne je vypnuty. S tim jsem se taky docela trapil, nez jsem na to dosel... :D

Mimochodem taky vam furt musi sahat na disk? Nevim jak to popsat, ale vzdycky je chvilku klid, pak trrr, pak zase ticho, zase trrr a porad saha na disk... :(

A jeste se mi stala jedna vec uz asi 2x, ze pri prepnutem profilu na High Performance, kdyz notebooku "usne" LCD, tak proste nejde zadnym zpusobem zase zapnout. Musim notebook hodit do spankoveho rezimu a zase ho probudit a pak je zase vsechno ok. :(
dolnajs
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka