Herni Notebook .. info pls

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod muskaat 26. 4. 2006 06:51

na hry bude notebook vzdy slaby ak nechces zainvestovat tazke prachy
muskaat
Junior

Odeslat příspěvekod tomko 26. 4. 2006 07:23

muskaat píše:na hry bude notebook vzdy slaby ak nechces zainvestovat tazke prachy

To si nemyslím, ale dáš za něj ranec, pošítej od 100t výš. Ne, že bych si na svým Ferrari nezapařil, ale chybí tomu např. 7200 disk a to citelně. BTW opravdu potřebuje autor vlákna notebook na pařbu? Za takový prachy?
lepší být bohatý zdravý než chudý nemocný
tomko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cernakus 26. 4. 2006 17:44

Autorovi bych určitě doporučil poohlédnout se po herním NB v zahraničí. V Čechách chybí klientela a tak jediná firma, která zde prodává solidní herní notebooky je Umax. Jinak to chce kombinaci X1800, Core Duo(nebo Turion X2) a 17" LCD. Ta 17" hlavně proto, aby se měla kombinace výkonného cpu a grafiky kde chladit...
cernakus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod muskaat 27. 4. 2006 09:01

http://notebook.cz/__/,clanky,predstave ... index.html

neviem ci sa to s tou hmotnostou 6,6 KG da povazovat za notebook ale zahrat by sa na tom dalo si myslim velmi slusne
muskaat
Junior

Odeslat příspěvekod malcolmX 27. 4. 2006 09:13

Otazka je, jake hry chce dotycny hrat. Nejnovejsi graficke orgie (bohuzel vetsinou je grafika na hre to jedina zajimave) nebo "klasiku". Gothic, CS Source, Rome Total War, Silent Hill, ET, Age of..., Settlers atp bezi slusne na 32/64 NB grafice.

Na radu dalsich her staci 128 MB. Samozrejme se to neda srovnavat s herni(m) konzoli/pc, ale normalni uzivatel by s tim nemel mit problem.

Kazdopadne kazdy at si za sve penize poridi - pokud ho to uspokoji, co je mu libo a co se mu libi.
malcolmX
Junior

Odeslat příspěvekod DaTom 27. 4. 2006 12:58

Slusny NB na hry sa da kupit uz aj za dost dobru cenu - pockaj si az zas na dell.de budu ponukat Inspiron 9400 s Geforce Go 7800 grafikou (alevbo go 7900 :) ).
Staci aj na Obllivion 8)
DaTom
Junior

Odeslat příspěvekod Xoddam 27. 4. 2006 13:24

Autor, resp. ja, hraje hlavne world of warcraft, doma na desktop pc na 1200x1024 nebo tak na plnych detailech na cca 60 fps ... a taky dela do grafiky resp 3d grafiky jako "d studio max 6-7 a striha videa a tak ... a to same by prinejmensim ocekaval od notebooku. A lidi co vy na Acer Ferrari 4000 ?? hmm dejte mi na ten pls nazor
Xoddam
Junior

Odeslat příspěvekod muskaat 28. 4. 2006 13:32

Za to Ferrari si priplatis trochu viac lebo je to imageovy notebook
ale zas ma styl :-D
muskaat
Junior

Odeslat příspěvekod tomko 28. 4. 2006 13:58

...už jsem to napsal na víc fóech...na tehdejší dobu slušně vybavenej ntb, dneska už bych do něj nešel, jsou lepší, vzhled pořád (pro mě -no flame) dost dobrej...po 9 měsících denního používání vypadá pořád jak novej. Ale na hry - má X700/128MB takže na starší kousky dobrý, na nový jako např. Obllivion si myslím, že to nebude (moc nový hry nehraju, tak nemůžu posoudit)
lepší být bohatý zdravý než chudý nemocný
tomko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dolnajs 29. 4. 2006 08:55

Já si pořídil ASUS A6Ja s X1600 grafikou a stacim v pohode i na Oblivion (v pohode i WoW, LOTR2 atd.). Na vysoke detaily pri rozliseni 1024x768 (vyssi rozliseni sem neresil). Zatim bez jedineho trhnuti.

Jinak mi na tom zatim vali vsechno co sem potreboval, hry sem zkousel jen ze zvedavosti. :)

Proste max. spokojenost. Diky kamaradovi ho mam bez DPH, cimz padem mi vysel na nejakych 37.000,- coz je solidni, na to co to zvlada... :)
dolnajs
Junior

Odeslat příspěvekod parana 29. 4. 2006 09:23

mám Asus A6VA s X700 a gigem paměti a NFS MW mi jede vplných detailech bez trhnutí, jiné hry jsem nezkoušel ...... za ty love max. spokojenost
parana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xoddam 4. 5. 2006 05:30

hosi a co vy na HP ZV6000 ... kamarad mi ho doporucuje .. hodte pls nazor aj na to :) dik
Xoddam
Junior

Odeslat příspěvekod PC 4. 5. 2006 06:53

U všech svatých, nebylo by lepší si koupit za cca 12 000 x-box 360 k tomu nějaký normální notebook a zkusit to případně propojit ? (Teda spíš vyvést obraz z konzole na monitor NB ?) Nechápu jak může někdo chtít vyhodit dejme tomu 50 000+ oknem za to aby si mohl hrát na NB.... Na world of warcraft (graficky nenáročná hra) není potřeba snad tak drahý (přesnějí - předražený) HW. Nebo dejme tomu PS-2 se taky vejde do tašky.

Hry mám velmi rád ale co se HW týče zbytečně bych za něj peníze
nevyhazoval. Radši než NB za statisíce je nějaký slušný desktop. Jsou to tvoje peníze, tak se konečně rozhodni sám,jestli je chceš vyhodit za nesmysly.
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Xoddam 4. 5. 2006 14:29

Mno, notebook potrebuju tak ci tak, potrebuju ho na praci, pac budu bydlet na internatu a tydne cestuju ve vlaku cca 10 hodin takze notebook musi byt. Vimco potrebuju jako uzivatel, vim cca jaky ma mit vykon pac delam v dost HW narocnych programech, mno ale do notebooku se celkove moc nevyznam, pocitace skladam dlouho ale jelikoz notebooky sou uz poskladane tak nevim co se tyce real vykonu ... Chapes secteno a podtrzeno nechci koupit nejakou znacku ktera bude strasne vykonna a dobra ale vice casu stravi v oprave nez u mne v rukach. Tak se ptam na nazor lidi co s tim maji docineni ...
Xoddam
Junior

Odeslat příspěvekod Jurajda 4. 5. 2006 14:48

Tak ZV6000 je, pokiaľ viem, hp pavilion. Ak ti ide o servis, tak pozri sem, čo robiť, keď sa niečo pokazí: http://www.zive.sk/poradna/SubChild.asp?Qst=298541&Main=74

Inak, nezdá sa mi, že by naň sedel prívlastok herný: GPU integrovaná Ati x300, 4200rpm disk...
Jurajda
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka