Grafika u HP nx9420

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod foxak 11. 5. 2006 09:35

napchat do NB 4 repraky a subwoofer je trochu na uvahu. Aj tak to nikdy nebude tak kvalitne ako externe repraky. ASUS ma lepsiu vybavu SW. HP standartne nedodava SW na CD, je iba na HDD a z neho je mozne urobit backup iba 1 krat. Ak zlyha DVD, potom ... SW zabera na HDD 8 GB a je v samostatnej particii. Tu je mozne zrusit, ale HP to nedoporucuje. Ako hovori klasik "spusob se mi jevi ponekud nestastny". Teda chyba hlavne instalacka Win.
foxak
Junior

Odeslat příspěvekod cirda 11. 5. 2006 09:44

ty repraky v notasu sou mozna nacpany.. ale kdyz mas zase blbou zvukovku do ceho je pak budes chtit zapojit..? kdyz to hp ma zvukovku pouze na 2 repraky.. pak uz do toho nenacpes nejaky petikanalovy bedny. i kdyby se clovek snazil sebelip...
cirda
Junior

Odeslat příspěvekod foxak 11. 5. 2006 09:55

iba sa potom nediv, ze tolko vazi a ze vydrz na bateriu ide dolu. Ak chces kvalitny zvuk, dostanes ho z kadzeho NB. Chce to len cosi naviac. Ale netreba to vnucovat kazdemu kupujucemu. Tak ako je to s WEB kamerou, IR. Je to predovsetkym notebook.
foxak
Junior

Odeslat příspěvekod Tony_lv 11. 5. 2006 09:57

Páni je som ASUSa práve objednal po niekolkych dnoch rozhodovania. Už zajtra by som priniesol podrobnejšie info. Neviem ale mňa HP v tejto kategori vijde o 5 tis. viac bez DPH. A samozrejme nechytá s výbavou na asus. Takže acer som vypustil totálne HP som zvažoval dosť dlho ale tento model AUSU ma presvedčil. Aj napriek slabej výdrži batérie aj že nemá num. klavesnicu.
ToNy
Tony_lv
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 11. 5. 2006 10:20

Tony_lv:

Dnes/zajtra vyjde recenzia... HP (ten najslabsi model) je az na displej a malu pamat velmi dobry kus; pre ludi, ktori zasa az tak nepozeraju na cenu (nemusia mat na rozhadzovanie, ale su ochotni dat tak 60-65 000 Sk s danou) je to idealny kus.

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tony_lv 11. 5. 2006 10:28

Už mi je to naozaj všetko jedno a radšej si tú recenziu ani nebudem čítať :-) Pred pár minútami som ASUSa zaplatil cez IB. Oslovila ma hlavne táto recenzia > http://notebook.cz/__/,clanky,recenze-n ... index.html
Kde som si spočítal všetky za a proti.

Mám kamoša čo robí v HP a vyslovene mi povedal, že sa neoplatí kupovať HPčo pod 60 tis. Kvalita začína niekde od 70 a vyššie o tom ma Ceco určite nebudeš presviedčať. :-)
ToNy
Tony_lv
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 11. 5. 2006 10:33

No, aj za 40 000 zozenies kvalitne HPcka (teda v pomere k danej cene). Mna na HP oslovili predovsetkym zabezpecovacie moznosti (az na fingerprint reader, ktory nx9420 u nas nema) a sakra dobre vyladeny ovladac na grafiku (viac v recenzii ;)). A predovsetkym dobre ticho aj pri hrani najnarocnejsich hier, co mi pri M6VA trochu vadi...

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tony_lv 11. 5. 2006 10:40

Pevne verím, že si nebudem trieskať hlavu o stenu. Bude to už nejaký ten deň čo sledujem reakcie ludí a recenzie noťasov. Dnes som sa však rozhodol. Kúpil ASUS v AT COMP za VOC.
ToNy
Tony_lv
Junior

Odeslat příspěvekod Jurajda 11. 5. 2006 11:22

Tony_lv píše:Pevne verím, že si nebudem trieskať hlavu o stenu. Bude to už nejaký ten deň čo sledujem reakcie ludí a recenzie noťasov. Dnes som sa však rozhodol. Kúpil ASUS v AT COMP za VOC.O/quote]

Hlavne, že to už nebol ten ACER. Vidíš, stačí sa trochu zorientírovať a hneď si vieš vybrať fundovanejšie.
Jurajda
Junior

Odeslat příspěvekod cirda 11. 5. 2006 12:12

Tu recenzi si urcite prectu... porad jeste zvazuju co z tech dvou mam koupit... ale zatim na tom je lip to HP i kdyz ma v necem horsi parametry... uvidime zejtra...
jo a na cemze ma ta recenze vyjit???
diky
cirda
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 11. 5. 2006 12:30

Asi na mojom serveri; je to totiž taká užívateľská recenzia (t.j. nie je robená na objednávku časopisu/výrobcu).

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cirda 11. 5. 2006 12:36

a nemoh bys mi ji uverejnic uz dneska??? byl bych moc vdecny??? anebo si mam pockat az na pondeli kdy budu zase u kompla???
kdyztam bys mi ji moh poslat na meil... cirda(at)bukovec.cz
diky
cirda
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 11. 5. 2006 12:38

Neviem, či ju dnes ešte spíšem (je toho sakra veľa - mám 5 strán vo Worde a to som ešte nezačal s výsledkami testov); zajtra však určite bude už na webe.

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cirda 11. 5. 2006 12:45

oki...
dobre kdybys to stihnul dneska klidne to vloz i na web... budu na to cumet i do jedny v noci... zejtra jedu na sluzebni cestu za zakaznikem.. proto tu uz nebudu... :(
anebo mi to pak klidne posli na meil..
diky moc ... za vse
cirda
Junior

Odeslat příspěvekod cirda 11. 5. 2006 12:46

este sem se chtel zeptat ten notas nx9420 iT2400
ma ramku 1x1024??? anebo 2x512 MB??? esi tam je jedna anebo dve ty pameti??
diky
cirda
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka