Asus A7J - skúsenosti

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Tony_lv 14. 5. 2006 10:34

Ak máte nietko reálne skúsenosti s týmto noťasom podelte sa aj s ostatnými o svoje pocity. Ja ocakavam, ze zajtra mi ma dorazit tento model.
ToNy
Tony_lv
Junior

Odeslat příspěvekod dolnajs 15. 5. 2006 10:49

Koukni sem: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=28449

Sice tam myslim nejsou realne zkusenosti, ale docela se tam o A7J diskutovalo... :wink:
dolnajs
Junior

Odeslat příspěvekod Tony_lv 15. 5. 2006 11:45

Mohol si si všimnúť, že aj na tom fóre som reagoval. Skôr ma zaujímajú reálne skúsenosti s týmto notebookom. Mne by mal doraziť každú chvílu. Čakám na DPDčkára. :-)
ToNy
Tony_lv
Junior

Odeslat příspěvekod HUFUH 15. 5. 2006 13:26

by me taky zajimalo ... zatim sem nasel jednu recenzi
http://notebook.cz/__/,clanky,recenze-n ... index.html
HUFUH
Junior

Odeslat příspěvekod Tony_lv 15. 5. 2006 18:37

Tak pravdepodobne sa niekto potešil mojej zásielke, nakoľko v DPD nevedia sami kde sa môj balík nachádza. Super :-(
ToNy
Tony_lv
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 15. 5. 2006 19:07

Okamzite pytaj veduceho, vysvetlenie atd. A nezabudni pouzivat slova SOI, kontrola, sud a podobne...

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tony_lv 16. 5. 2006 07:33

Je to neprijemne. Zrejme dodavatel s tym bude mat vacsie problemy ako ja.Najhorsie na tom vsetkom je,ze musim cakat a to som notas vyplatil minuly tyzden vo stvrtok.Pevne verim,ze do konca tyzdna sa dockam.
ToNy
Tony_lv
Junior

Odeslat příspěvekod Tony_lv 18. 5. 2006 10:21

Tak konečne mi noťas včera dorazil a musím povedať že prvé dojmy sú veľmi pozitývne. Naozaj z pohladu teraz dizajnu a vybavenosti notebooku super. Aj dodávanú myš a tašku k presnou hodnotím ako veľké plus. Display ma očaril hned úvodom.Pozeranie DVD filmov naozaj zážitok aj s integoravnými reprákmi.Zatial len inštalujem a pripravujem notebook na prácu takže nejaké väčšie skúsenosti nemám. Ak by niekto mal záujem o nejakú informáciu viem mu ju zistiť a podať.
ToNy
Tony_lv
Junior