Toshiba Satellite M100 - skusenosti

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod kkaarreell 20. 5. 2006 10:38

Zdravim,
nemate uz nekdo zkusenost s touto novinkou? Nasel jsem akorat jednu zahranicni recenzi... Zajimaly by me zkusenosti, pripadne problemy, pry trosku vic hreje.
Diky.
Karel

//edit C.: Mierne upraveny titulok. Doplneny o slovo "skusenosti"
kkaarreell
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janekjankovatej (novy) 22. 5. 2006 08:34

Zítra mi má notebok přijít dám vědět :D
janekjankovatej (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janekjankovatej (novy) 24. 5. 2006 05:47

první zkušensti plasty super, nikde se nic neprohejbá prostě pevnost na 1, LCD mooc pěknný, akorát se mi zdá že spodek je nasvícenej o trochu víc baterie jsem na 4 hodinách se zapnutým wifi (ale mám notebook z integrovanou grafikou) větráček na úrovni mého velkého PC což je moc dobrý, konektory rozmístění taktéž bez problému, zatím jediná věc na kterou si budu muset chvilku zvykat je malej touchpad. Jinak za ty prachy je to asi to nejlepší co je u nás k mání.
janekjankovatej (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kkaarreell 24. 5. 2006 08:08

Diky. V te recenzi je to taky zmineny, ze spodek displeje je nasvicen trosku vic. Jeste k tomu zahrivani. Pisou tam, ze pri bezne praci je to v poho, pri delsi dobe na vyssim vykonu zacina vic hrat. Tak by me zajimalo, jak moc je to rusivy (jestli se poti zapesti a je to neprijemne). Jinak taky planuju integrovanou grafiku, predpokladam, ze baterka je jen sesticlankova. Ta vydrz je podle me vyborna. Muzes mi jeste napsat, kolik doopravdy vazi, na netu se to pohybuje v rozmezi 2,2 az 2,5, zajimalo by me, kolik vazi ta konkretni sestava, co se u nas prodava. A taky jakej mas dojem c DVD mechaniky.

Jo, ta zahranicni recenze je na http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=2876&review=Toshiba+Satellite+M100

Jeste jednou diky
Karel
kkaarreell
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janekjankovatej (novy) 24. 5. 2006 13:25

DVD mechanika nevím na mém předešlém notebooku HP 1610 byl od toho samého výrobce jen neuměla RAM (MATSHITA DVD-RAM UJ-841S) myslím že hlučnost je standartní, zahřívání je trochu horší než na HP, ale asi díky rozměrům, ale rozhoně neobtěžuje a co se týče váhy fakt nevim není čím bych to zvážil yatím mohu jen doporučit
janekjankovatej (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 3xP053r 24. 5. 2006 15:56

janekjankovatej> A aku mas teda baterku? 6-clankovu?
3xP053r
Junior

Odeslat příspěvekod janekjankovatej (novy) 24. 5. 2006 16:23

6 článků (ale nepočítal jsem je) :D
janekjankovatej (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 3xP053r 24. 5. 2006 16:25

Hmm, ja by som siel do x1400, snad to nezerie ovela viac...

A este, mas tam citacku odtlackov? V tej recenzii tam je, ale na fotkach ani v popise v cz obchodoch nie je....
3xP053r
Junior

Odeslat příspěvekod janekjankovatej (novy) 24. 5. 2006 16:33

snímač otisků prstu tam není ( počkej si na Policii až něco vyvedeš) :)
janekjankovatej (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mh 24. 5. 2006 16:46

myslim, ze zere o dost vic...nekde jsem videl, ze s x1400 vydzi cca 2h
otazka mimo: nemate nekdo zkusenost s Tecrou A7? Popr. nevite o nejake recenzi?(nasel jsem pouze italskou, ktera se mi nezdala byt zrovna verohodnou). Diky
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 3xP053r 24. 5. 2006 17:16

mh píše:myslim, ze zere o dost vic...nekde jsem videl, ze s x1400 vydzi cca 2h

No, lenze tie udaje su trochu zmatene, niekde napriklad udavaju 2.2 kg.

No, v tej recenzii dosiahol s x1400 s WiFi a max. brightness 2.5 hod, cize so snizenym jasom by sa to mohlo pohybovat okolo 3 hod imho...

EDIT: A on tam ma este 2 GHz procesor, ale to asi nebude velky rozdiel.
3xP053r
Junior

Odeslat příspěvekod brade 24. 5. 2006 17:39

Takže výdrř 4 hodiny... to je slušný. A to jen internetíš?! A hádám že kontrast na max neni... nechceš udělat nějakou jednoduchou recenzičku?! Byl bych moc vděčen :)
Jsem podnikatel, korupčník a mám protekční RZ! A ty body za rychlost už mám taky umáznutý, teď jen za ty chodce u stadionu
brade
Junior

Odeslat příspěvekod janekjankovatej (novy) 25. 5. 2006 14:22

ty 4 hodky je max fakt jen internet Lan a a jas dost dole film jsem ještě nezkousel a fotky jsou na: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37489 když zmáčkneš zvetšit obrázek já mám víko leskle černé manželka bude řvát kvůli prachu :)
janekjankovatej (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brade 25. 5. 2006 18:32

takze jak koukam tak vydrz taky nebude kdovijaka slava co?! kdyz s nim budu delat treba v autobusu cestou za svetla a budu mit jas silneji tak tak 2.5-3 hodky prace?! Tak jestli se nevyplati jit za stejnou cenu ikdyz do IBM s celeronem co dostala v computeru dobrou vydrz na baterky. Tak já nevim
Jsem podnikatel, korupčník a mám protekční RZ! A ty body za rychlost už mám taky umáznutý, teď jen za ty chodce u stadionu
brade
Junior

Odeslat příspěvekod mh 25. 5. 2006 21:29

no ta verze s integrovanou grafikou okolo 4hodin... s neintegrovanu to bude vo dost horsi...
mh
Mírně pokročilý

Další stránka