Koupe notebooku - Asus A3FC-5008 či HP nx6110

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod bta 9. 6. 2006 08:21

Ahoj,
také teď vybírám notebook a potřeboval bych radu.
O tom HP (HP nx6110) se napsalo už hodně, ale jde mi především o to, kdyby měl někdo zkušenosti s tím Asusem (Asus A3FC-5008).
Jde mi především o co nejlepší výkon v cenové relaci do 27k.
Hry na tom chci hrát minimálně, internet, občas nějaký film, programování + nějaké grafické aplikace jako Photoshop, Illustrator.
Co se týče značky jsem rozhodnnutý pro HP, Asus popř. Fujitsu&Siemens.

Zde jsou linky na avízované notebooky :
Asus A3FC-5008
http://www.okcomputers.cz/asus-a3fc-5008/d-55496/
HP nx6110
http://www.okcomputers.cz/hp-nx6110-py500ea/d-53808/

Předem díky
b.
bta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod josé 9. 6. 2006 09:47

už ses mě na ten asus tuším ptal. moje zkušenosti jsou zatím minimální, ale prozatím jsem spokojen. konstrukce solidní, displej velmi dobrý (rovnoměrné podsvícení...), výdrž také (při běžné činnosti odhaduju mezi 3-4 hodinami, zatím jsem běžnou činnost při napájení na akumulátor nezkoušel) - co mě při nákupu trochu mrzelo, byl pomalý disk - protože jsem toho příliš mnoho četl ;-) v praxi s tím zatím problém vůbec nemám. wi-fi funguje. kamerka potěší :-) zatím ti toho o moc víc psát nemohu, zkušenosti uživatelů toho hp jsou určitě nepoměrně rozsáhlejší. taky jsem o něm přemýšlel, ale za +- stejné peníze získáš koupí asusu podle mě o něco více. brašna, která s ním přišla, je celkem slušná. integrovaná čtečka karet není k zahození, zatím ji využívám "místo disketovky", ale má problém s jednou mojí SD kartou, ve většině případů ji nečte. s ostatními dvěma (novými) tento problém není. kdybys chtěl ještě něco vědět, tak se zkus zeptat ;-)
josé
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pette 9. 6. 2006 11:16

zober asus.
Pette
Junior

Odeslat příspěvekod Ritchi 9. 6. 2006 11:24

ja mam opacne zkusenosti. to HP mam asi 3/4 roku a nemuzu si stezovat, vyborna masina. kamarad ma 2 asuse (tochu jine modely) a po pul roce se rapidne zvysila hlasit vetraku. jinak vykon taky v poho.
"Díky pokročilým technologiím budou nové Windows padat o 20% rychleji!"
Ritchi
Junior

Odeslat příspěvekod dolnajs 9. 6. 2006 11:43

Taky bych se asi osobně stavěl kladněji k tomu Asusu. I mé zkušenosti v tomto směru jsou více než pozitivní. Kolega má HP a taky je spokojený. Ale výbavou je asi lepší Asus.
dolnajs
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků