HP nx7400 - zkušenosti

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Gruppe 1. 3. 2007 23:55

majkl13: mam sice Delly Inspirony 6400 ale leskly display rozhodne + :) cili doporucuju leskly.
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod p.step 2. 3. 2007 12:38

Ahoj, po čtení této diskuse jsem před dvěma týdny koupil (EY505ES) a spokojenost, diplay je lesklý, ale žádný problém, odlesk nevnímám, a kontrast je lepší než u matného.
Kdyby měl někdo zkušenost s myší k notesu, byl bych rád. Z touchpadu už mě bolí zápěstí. Uvažuji o bezdrátové, s bluetooth, aby se dal využít bluetooth přijímač , který je integrovaný v notesu a netrčel mi dongl z USB. Výdrž na baterkách bude menší, ale nemám odhad o kolik.
Jinak na http://HPmarket.cz je tento typ VYPRODÁNO.
Naposledy upravil p.step dne 2. 3. 2007 18:16, celkově upraveno 1
HP nx7400 - EY505ES, SE T630
p.step
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rafaelito 2. 3. 2007 15:49

p.step píše:Ahoj, po čtení této diskuse jsem před dvěma týdny koupil (EY505ES) a spokojenost, diplay je lesklý, ale žádný problém, odlesk nevnímám, a kontrast je lepší než u matného.
Kdyby měl někdo zkušenost s myší k notesu, byl bych rád. Z touchpadu už mě bolí zápěstí. Uvažuji o bezdrátové, s bluetooth, aby se dal využít bluetooth přijímač , který je integrovaný v notesu a netrčel mi dongl z USB. Výdrž na baterkách bude menší, ale nemám odhad o kolik.
Jinak na eurl]http://HPmarket.cz[/url] je tento typ VYPRODÁNO../quote]

ja mam stejnej notebook a k nemu Logitech V270, je to bluetooth mys. Myslim,ze by ti vyhovovala,protoze ja mel stejne kriteria vyberu. skoda jen,ze se uz nedelaj v cerne barne, to nechapu,ale slo mi spise o vlastnosti, ne o estetiku, mohu jen doporucit.
rafaelito
Junior

Odeslat příspěvekod tvrz 3. 3. 2007 03:16

majkl13 píše:To mas pravdu, ze se v autocadu dela vetsinou na cernem pozadi. Problem je, ze se tenhle notebook dela jen v nizsich konfiguracich s matnym displejem. Nikde jsem treba nevidel, aby tam byl procesor core2duo a mel matny displej. Co mas ty za konfiguraci?

Ja mam Core2Duo s matnym, je to RH674ES, kupoval jsem ho tady:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42005
Jinak jsem behem tri tydnu kupoval celkem ctyri nx7400, dva s Celeronem, jeden Core2Duo a jeden Core Solo (ten jedinej lesklej).
Toho lesku jsem se trochu bal, ale neni to tak hrozny v tom smyslu, ze bych kvuli odleskum nic nevidel; spis mi vadil pocit, ze se koukam na obrazovku jakoby pres vykladni skrin. Takze mam radsi ten matny displej.
tvrz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Veolw 3. 3. 2007 10:00

Mam notas HP nx7300
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 1000000CCZ

Nevim ale jestli jsem naisntaloval spravne drivery pro chipovou sadu.
Nainstaloval jsem Mobile Intel® 945GM Express Chipset Family drivery ktere jsou zde:
http://downloadfinder.intel.com/scripts ... 1&lang=eng

nainstaloval jsme spravne drivery? :mrgreen:
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Junior

Odeslat příspěvekod TomBiker6969 3. 3. 2007 11:13

--> mrkni na hp.com najdi prislusnej model a vsechny ovladace tam jsou vypsany s moznosti download

PROBLEM SE ZVUKEM
---------------------------
mam notebooka nx 6310 a uz 4. dnem mi tu lezi na stole jako pokojova okrasa!:( resil jsem obrovske problemy s naistalovani samotnych XPcek a pak nekolik ovladacu (sitovka, grafika atd) Vse jsem tak nak po 2vou dnech rozjel a vypadalo to vse nadejne ze bych to mohl komplet zprovoznit, zaroven jsem byl rad ze jsem se pripravil o hodiny sezeni a zkouseni. Jenze bohuzel jsem se mylil:( posledni vec kterou jsem nerozjel je ZVUK, za boha ho nemuzu rozjet!! mrknu se do spravce hardweru a sivitej mi u nej vykricniky jsou to: 1. AUDIO DEVICE ON HIGH DEFINITION AUDIO BUS | 2. MODEM DEVICE ON HIGH DEFINITION AUDIO BUS. uz jsem zoufalej, projel jsem uz tolik forumu a nic jsem nenasel nekdo to resil: Microsoft Universal Audio Architecture (UAA) Bus Driver for High Definition Audio, tenjsem nainstaloval ale vykricnin zustal, pote mi poradili abych naistaloval v tomto poradi: ADI SoundMAX HD Audio Driver. takze jsem klik na install ale na konci instalace se ozvala jiz pro me 1000x znama hlaska ze OVLADAC NELZE NAJIT, RESTARTUJTE PC A INSTALACI OPKAUJTE a takhle to je furt dokola!!!! to je snad nemozne!! poradte mi nekdo, jinak ten notebook vyhodim z okna uz...:(
TomBiker6969
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomBiker6969 3. 3. 2007 11:50

kontakt:
E-Mail: tom.motobiker@seznam.cz
TomBiker6969
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p.step 3. 3. 2007 15:49

TomBiker6969:koukni na http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=532561,
případně na instrukce k instalaci ovladačů pro svůj notes nahttp://welcome.hp.com/country/us/en/support.html?pageDisplay=drivers
p.step
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomBiker6969 3. 3. 2007 15:56

me je k prdu... kuci ja uy tu sedim skoro neretryite 4dny a to je uplne nove koupenej book do ktereho jsem vrazil skoro 20 000... tohle neni mozny!!! jsem necekal od HP!!!!fakt ze ne!!!! to je nefunkcni uplne!!!! za 4dny jsem 8x formatoval 8x instaloval system a 8x jsem pracoval s ovladaci a vysledek? ZVUK STALE NEJDE!!!!!!!!
TomBiker6969
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 3. 3. 2007 16:23

Skus nainstalovat najprv ktorysi update od MS (daj vyhladat *UAA* v poradni, urcite to niekde najdes). Niekedy je aj sucastou driveru po vypakovani ovladaca.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod majkl13 3. 3. 2007 17:23

vi nekdo jiste, jakej je rozdil mezi nx7300 a nx 7400? je to jenom moznost pripojeni dokovaci stanice nebo je to jeste neco jineho?
majkl13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anduril 3. 3. 2007 17:36

Dokovaci konektor chybi u nx7300 urcite. Dale chybi kapsicka na vizitku :D a udajne horcikovy ram, ale nekdo rika, ze ten tam je.
U nejlevnejsich verzi s celeronem muze byt jen nejaky osekany chipset bez podpory dualchannel.
HP nx7400 EY505ES w/ 3GB DDR2, Hitachi 7K200-100
Anduril
Junior

Odeslat příspěvekod majkl13 3. 3. 2007 17:58

prave s tim horcikovym ramem by me to zajimalo, asi zavolam do hp...
majkl13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomBiker6969 3. 3. 2007 18:24

jasny!!!! JSEM zkousel FORMAT-XPproSP2-MICROSOFT UPDATE-UAA (sp32646) Microsoft UAA Bus Driver for HD Audio-sp30928 ADI Soundmax Audio Driver for Microsoft Windows 2000/XP
a tady jsem skoncil vyhozeni chybove hlasky a zvuky nejdou:( uz vazne nevim
TomBiker6969
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p.step 3. 3. 2007 20:34

TomBiker:nasel jsem na HP.com jinej driver pro WinXP pro nx6310 -sp32557 URL zde
p.step
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka