HP nx7400 - zkušenosti

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod David82 11. 12. 2007 19:23

Jo,právě že ano,vypnul jsem to. Už to ale funguje jak má. I přesto díky :)
David82
Junior

Odeslat příspěvekod grovana 31. 12. 2007 20:43

Ahojte chcel by som vymeniť disk v mojom booku,mám 80GB a chcel by som 160 GB disk,myslíte že by to šlo?Nenarušilo by sa tým niečo?Trocha mám obavy ohladom max storage device,či to s tým nesúvisý?
grovana
Junior

Odeslat příspěvekod Anduril 1. 1. 2008 00:20

Jasne, ze to jde. Menil jsem disk uz dvakrat. Staci koupit SATA disk 2.5" a je to v pohode. Vymena je rovnez jednoducha.
HP nx7400 EY505ES w/ 3GB DDR2, Hitachi 7K200-100
Anduril
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 8. 3. 2008 14:03

maxim píše:Mate nekdo nainstalovanou Vistu na nx 7400? Jake mate zkusenosti s rychlosti? Je to svizne?
Rad bych presel na Visty se svou nx 7400 (Celeron M 1.7, 1GB RAM, 60GB HDD 5400ot SATA)-myslite, ze to ma smysl nebo budu trpet?
diky

Na skousku jsem je nainstaloval visty busines a chodily jako z praku. :lol:
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior

Odeslat příspěvekod rockair 23. 3. 2008 14:07

zdravim, mam problemy se sipkami na nx7400. Pokud stisknu kombinaci nejakych klaves, tak se mi zablokuji sipky doprava a doleva a page up. Mel jsem BIOS o dva rady nizsi, nez je aktualni a tak jsem to preflashoval. Bohuzel tato neprijemnost se tim nevyresila, mozna se jen snizila frekvence s jakou se tyto klavesy blokuji. Proto se chci zeptat, jestli nekdo nema nejake podobne problemy a jestli pripadne nezna nejake reseni. Po dlouhem badani jsem prisel na to, ze to dela klavesa CTRL s nejakou kombinaci. Touto kombinaci se to zablokuje a pote CTRL + sipka nahoru nebo do stran se nekdy podari funkcnost tech klaves obnovit. :roll:
rockair
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gooorila 7. 4. 2008 18:43

Zase oživím tohle téma:
Nx7300 mi začíná nějak vrzat. Ploška pod touchpadem, která spojuje plochy na podkládání rukou, mi začíná opravdu hodně vrzat. Bohužel to vrže i když mám ruku právě na té odkládací ploše :o/. Neřešil to již někdo?
Dále je zvláštní chování spuštění zvuku. Většinou mám zvuk vypnutý a když chci něco pustit, trvá to nějakou dobu, než začne zvuk hrát (bavme se o době cca 50ti sekund). Tipuji ta na jakési ovladače, ale již jsem přeinstaloval a nepomohlo. Systém mám Visty.
Gooorila
Junior

Odeslat příspěvekod maro.sk 16. 4. 2008 23:44

Ahoj vsetci spokojni uzivatelia produktu z tejto temy. Mne 7400-vka slape absolutne perfektne uz 2 roky... no skoro... bola tu jedna reklamacia DVDRW mechaniky, ale servis mi ju vyreklamoval mailom a vymenil v servisnom stredisku asi za 20 minut pocas mojej navstevy Slovenska (hodnotim +++)

Uvazujem nad upgradovanim HDD. Teraz mam 60gb (uff..) a chcel by som tam picnut 250GB SATA od WD (dobry pomer vykon/cena). Mate s nim nejake skusenosti, slape tento hdd v nx7400 bez problemov, prip. mate tip na nejaky iny hdd?

Koho by to zaujimalo, pouzivam tento laptop viac-menej ako pracovnu stanicu, mam ho skoro non-stop zatvoreny s pripojenou wireless klavesnicou, mysou a 21" monitorom + 120gb externy 2,5" USB disk a obcas sa k nemu pripajam mobilom cez BT a stahujem foto a SMS.
Ak by ste mali nejake otazky, pytajte sa.
Naposledy upravil maro.sk dne 17. 4. 2008 22:15, celkově upraveno 1
CADACM100/RRA1520/NSPV4DMHA/KPP/VSGR06/GSR60/J-V-J :)
maro.sk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod deglaser 17. 4. 2008 06:53

Ja mam westerna 250GB a vse v poradku bez obav ho tam muzes dat. :-)
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior

Odeslat příspěvekod rockair 23. 6. 2008 12:23

rockair píše:zdravim, mam problemy se sipkami na nx7400. Pokud stisknu kombinaci nejakych klaves, tak se mi zablokuji sipky doprava a doleva a page up. Mel jsem BIOS o dva rady nizsi, nez je aktualni a tak jsem to preflashoval. Bohuzel tato neprijemnost se tim nevyresila, mozna se jen snizila frekvence s jakou se tyto klavesy blokuji. Proto se chci zeptat, jestli nekdo nema nejake podobne problemy a jestli pripadne nezna nejake reseni. Po dlouhem badani jsem prisel na to, ze to dela klavesa CTRL s nejakou kombinaci. Touto kombinaci se to zablokuje a pote CTRL + sipka nahoru nebo do stran se nekdy podari funkcnost tech klaves obnovit. :roll:

Tak tento problém nakonec vyřešila výměna klávesnice.
rockair
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 22. 8. 2008 00:46

Tak jsem si poridil druhou RAMku, kompatibilni od Kingstonu, ale zda se mi, ze pocitac je snad i pomalejsi a vetrak spousti casteji, nez predtim. Je to mozny?

A existuje tu Dual Channel?
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Junior

Odeslat příspěvekod maxim 22. 8. 2008 09:57

Dual channel zde samozrejme existuje. Jeho funkcnost si muzes overit napriklad programem CPU-Z.
Obrázek
Budiž ti má moc nápomocná...
maxim
Junior

Odeslat příspěvekod M. 22. 8. 2008 19:03

Jo tak Dual mi to vyhodilo.

Nokia 6
M.
Junior

Odeslat příspěvekod grovana 28. 8. 2008 23:15

Ahoje,poradte mi ako mam spojazdniť obraz na projektore s bookom,projektor je benq 721,nejak sa mi to nedarí,spojím book s projektorom a nič,ak by to bolo možne nejak rozpísať,neviem kde robím chybu.
grovana
Junior

Odeslat příspěvekod M. 29. 8. 2008 19:59

Ja bych na to sel pres Control Panel, kde je nastaveni intelacke grafiky a tam zadal rozsireni nebo klonovani obrazu, zbytek pak uz zalezi na projektoru.

Nokia 6
M.
Junior

Odeslat příspěvekod David82 12. 11. 2008 08:23

Je možné nějak spojit tento noťas s plasmou aby bylo možno sledovat HD filmy?
Nemá někdo zkušenosti,jak vypadá obraz na plasmě při propojení přes VGA výstup?
Nebo už je nutno mít na nb hdmi výstup?
David82
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka