HP nx7400 - zkušenosti

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vshanel 20. 11. 2006 12:07

Bude prosim vas nekdo z tech co si ho koupili s nainstalovanym systemem mit chvilku a poslal by mi na email (vshanel@seznam.cz) to hp pozadi do windowsu... Dik
vshanel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 20. 11. 2006 12:17

Ja si to nasel na netu:

Obrázek
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maxim 24. 11. 2006 20:39

Od pondeli patrim taktez mezi jeho vlastniky a musim rict, ze jsem z neho nadseny. Mam tu nejlevnejsi verzis Celeronem 1.7 a 512 RAM. Vyzadoval jsem notebook s bluetooth, ale vzhledem k nepriznive financni situcai jsem ze svych pozadavku slevil a vzal nx7400 v zakladu. Jenze prekvapko a velmi mile-ikdyz to nikde nepisi, tak ma tento model i bluetooth, takze jsem naprosto spokojeny:-)
doporucuji!
pokud nejdou nainstalovat windows, tak to je na 95% spatne instalacni medium, taky jsem se na tom zaseknul-modra obrazovka smrti, chyba s PCI
Budiž ti má moc nápomocná...
maxim
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LC3 27. 11. 2006 14:20

no neviem ako vam ale mne na gma950 a vobec na hp7400 bezi aero so vsetkymi vecami vratane flip3d..
ani ten performance test nejak moc nepindal
Obrázek
LC3
Junior

Odeslat příspěvekod Am!go 27. 11. 2006 15:26

Zdravicko, jak (respektive kde) zmerim ten Windows Experienced Index? Diky
Am!go
Junior

Odeslat příspěvekod LC3 27. 11. 2006 15:30

aku zmenu mas na mysli? Napadaju ma len najnovsie ovladace na grafiku
LC3
Junior

Odeslat příspěvekod Am!go 27. 11. 2006 16:02

jestli to byla reakce na mne, psal jsem zmerim, ne zmenim...
Am!go
Junior

Odeslat příspěvekod Sias 27. 11. 2006 18:51

LC3 píše:no neviem ako vam ale mne na gma950 a vobec na hp7400 bezi aero so vsetkymi vecami vratane flip3d..
ani ten performance test nejak moc nepindal



Tak to nemá chybu! Máš jaký procesor?:)
Sias
Junior

Odeslat příspěvekod Sias 27. 11. 2006 18:52

maxim píše:Od pondeli patrim taktez mezi jeho vlastniky a musim rict, ze jsem z neho nadseny. Mam tu nejlevnejsi verzis Celeronem 1.7 a 512 RAM. Vyzadoval jsem notebook s bluetooth, ale vzhledem k nepriznive financni situcai jsem ze svych pozadavku slevil a vzal nx7400 v zakladu. Jenze prekvapko a velmi mile-ikdyz to nikde nepisi, tak ma tento model i bluetooth, takze jsem naprosto spokojeny:-)
doporucuji!
pokud nejdou nainstalovat windows, tak to je na 95% spatne instalacni medium, taky jsem se na tom zaseknul-modra obrazovka smrti, chyba s PCI


Máš jaké přesně provedení? Že by měli tub všechny? To se mi nezdá.. :)
Sias
Junior

Odeslat příspěvekod maxim 27. 11. 2006 18:59

mam typ RH411EA AKB
coz je 1,7 Celeron
512 MB RAM
60GB HDD
DVD-RW
Wi-Fi
BT :-)
Budiž ti má moc nápomocná...
maxim
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sias 27. 11. 2006 19:11

maxim píše:mam typ RH411EA AKB
coz je 1,7 Celeron
512 MB RAM
60GB HDD
DVD-RW
Wi-Fi
BT :-)


http://cybex.cz/Produkt.aspx?Type=K&Cat ... PP-RH411EA

Ten, vid?:) a fakt tam zub neni napsanej, potvora... jestli ho omylem nedali jen do toho tveho... :)) :)
Sias
Junior

Odeslat příspěvekod maxim 27. 11. 2006 21:08

jj, je to ten typ z cybexu. ja jsem ho bral v ts bohemia za 17064. Ze by takove stesti?;-) to se mi moc nezda, navic tady nekdo uz predtim psal, ze tam ma BT v te same konfiguraci, jako ja:-)
V TSce u nej BT samozrejme nemaji, ale za to tam maji napsano VOIP a integrovany mikrofon, ktery tady opravdu neni:-)
Budiž ti má moc nápomocná...
maxim
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LC3 27. 11. 2006 21:29

Sias píše:
LC3 píše:no neviem ako vam ale mne na gma950 a vobec na hp7400 bezi aero so vsetkymi vecami vratane flip3d..
ani ten performance test nejak moc nepindal



Tak to nemá chybu! Máš jaký procesor?:)r/quote]

CS 1.86

Am!go: jaj sorry ja som slepy;) , no a je to niekde v control paneli..hladaj tam nieco ako performance, ked budem vo viste upresnim to este
LC3
Junior

Odeslat příspěvekod Sias 28. 11. 2006 08:25

LC3 píše:
Sias píše:
LC3 píše:no neviem ako vam ale mne na gma950 a vobec na hp7400 bezi aero so vsetkymi vecami vratane flip3d..
ani ten performance test nejak moc nepindal



Tak to nemá chybu! Máš jaký procesor?:)r/quote]
CS 1.86

Am!go: jaj sorry ja som slepy;) , no a je to niekde v control paneli..hladaj tam nieco ako performance, ked budem vo viste upresnim to este


Presne je to v Computer a nahoře klikneš na System properties.:)

Já se divím těm výsledkům, je to super.. pořád nevím, zda se Core solo vyplatí oproti Celeronu M 1,7Ghz. Jsem nikde nenašel žádné srovnání. :(

Já mám na stolním pc s P4 2,6 GZ HT rating procesoru 3,6. :D a grafiku tu mam GF FX5200 128MB a tam má rating menší(2,0aero, 2,5 3D) než ta integrovaná GMA950:)))

Psal jsem dotaz do HP ohledně toho zubu tak jsem zvědavý zda odpovědí.:)
Sias
Junior

Odeslat příspěvekod Sias 28. 11. 2006 13:12

Tak odpověděli.. v tomto provedení(RH411EA#AKB) zub nemá.
Sias
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků