HP nx7400 - zkušenosti

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod uberpr0 13. 11. 2008 12:59

ako to vyzera neviem, ale mozem ta ubezpecit ze dost hnusne aj bez skusania, a ano hdmi sa velmi hodi
Fotim: Oly E-PL1, telefonujem: Xiaomi Mi2 32GB / Nokia Lumia 620, Surfujem: Apple iPad Mini, Hram sa: i5-4570, 8GB RAM, GTX770, 23" DELL U2312HM, pozeram filmy na Samsung LE37C650.
uberpr0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grovana 25. 12. 2008 00:38

ahojte,potrebujem poradiť,nejdú mi fn klávesy,skúšal som už aj preinstal a nič stalé to nejde.už raz som book mal v servise kvôli tomuto a menili mi klávesnícu aj dosku,je možné že je to tu opäť?lenže škoda že už teraz v záruke book nie je. existuje nejaký zvláštny ovládač na keyboard?ovšem ak neberiem do úvahy quick launch button,díky za každú radu.
grovana
Junior

Odeslat příspěvekod grovana 26. 12. 2008 12:15

ahojte,písal som príspevok vyššie,nemali ste niekdo problémy s týmito funkčnými klávesmi fn?
grovana
Junior

Odeslat příspěvekod ghostface 26. 12. 2008 18:10

zdravim,chtel bych se zeptat ohledne nx7300..jelikoz v zakladu je 1gb ramka..tak se chci zeptat kdyz tam koupim 2gb..jestli budu muset reinstal os..nebo neco..(mozna blba otazka ale sam nevim)
"Why should you drink & drive, when you can toke & fly"®
ghostface
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingnition 26. 12. 2008 18:16

ghostface píše:zdravim,chtel bych se zeptat ohledne nx7300..jelikoz v zakladu je 1gb ramka..tak se chci zeptat kdyz tam koupim 2gb..jestli budu muset reinstal os..nebo neco..(mozna blba otazka ale sam nevim)



ne zadny reinstal OS delat nemusis. Jen tam vlozi pametovku, provedes test zda nejsou nejake vadne sektory a hotovo. Jak jsem psal, v Utery mi prijde a otestuju.
Fractal Design Vector RS - Blackout Dark TG / Intel Core i9-9900K 3,6GHz (5GHz turboboost) / ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING / Corsair Vengeance RGB PRO 32GB (2x16GB) DDR4 3200mhz / GIGABYTE GeForce RTX 2080 SUPER AORUS 8G / GIGABYTE AORUS Liquid Cooler 360
Ingnition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Demonic Angel 6. 8. 2009 10:54

zdravim...stoji prede mnou book HP compaq nx7400 a trosku zlobi...v biosu sem si vypnul SATA native mode a nainstaloval OS (win XP) coz probehlo bez problemu problem nastal pri instalaci driveru...vzhledem k tomu ze nemam instalacni CD tak sem zacal stahovat drivery z http://www.hp.com prvni co me prekvapilo...absence driveru pro LAN...no nevadi to jsem nasel jinde...ale co je vetsi problem po nainstalovani sp32555 (Intel Chipset Installation Utility for ICH7 VERSION: 7.2.2.1006 REV: A4) se mi u vsech USB ve spravci zarizeni ukazali vykricniky a USB proste nefungujou...jeste jedna drobnost...po zapnuti SATA native mode v biosu se mi zasmyckuje start OS pri startu win se proste restartuje...to sami i v nouzovym rezinu...cetl sem tady v diskusi ze se jedna o Intel Matrix Storage Manager ale ten co je na webu HP mi nejde nainstalovat nasel sem tady nejakou alternativu ftp://ftp.software.ibm.com/pc/pccbbs/mo ... im05ww.exe bohuzel tenhle link je uz mrtvej....mohl by ste mi nekdo poradit co s tim...popr poslat drivery co pouzivate vy
Demonic Angel
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků