ASUS F3JC-AP025

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod p.batko 3. 9. 2006 09:11

Myslíte, že tenhle nout je dobrej?

http://www.alza.cz/notebook-asus-f3jc-ap025-d66293.htm

mě se zdá celkem špička mezi tim co se dnes nabízí. Myslím teba v poměru ceny a výkonu.
p.batko
Junior

Odeslat příspěvekod r.polasek 3. 9. 2006 10:10

To mně se zdá být ta cena trochu vysoká...
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Junior

Odeslat příspěvekod p.batko 3. 9. 2006 10:14

zapoměl jsem napsat že ho budu mít za tu cenu bez DPH :-) sorry :-)
p.batko
Junior

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 3. 9. 2006 21:47

To by mě zajímalo, kde se dá za tak výhodnou cenu sehnat... Snad jedině mě napadá, že by ho koupil někdo "na firmu" a tobě to nechal bez DPH, akorát to má trošku háček, že budeš mít menší záruku a menší práva při případných problémech a reklamacích (nákup podléhá obchodnímu zákoníku)
boss-ivoss
Junior

Odeslat příspěvekod Neo_is_back 3. 9. 2006 22:06

dobrá otázka... O tomto NB taky uvažuju a sehnat ho levnějc se dycky hodí... teda pokud v tom neni háček
HP nx6325 TL-60
Moto G
Neo_is_back
Junior

Odeslat příspěvekod p.batko 3. 9. 2006 22:30

Budu mít všechno stejný, prostě se to dá ale chce to mít známý. To nereste, jasan :-) prote ho budu mit za tuhle cenu a to je super ne :-)
p.batko
Junior

Odeslat příspěvekod Marttinn 6. 9. 2006 09:28

Co treba tenhle? http://www.lan-shop.cz/notebooky/asus/34015 Podobne parametry, trosku nizsi cena..
Marttinn
Junior

Odeslat příspěvekod p.batko 6. 9. 2006 09:45

To sou 3 stovky ty mě nezabijou a nechci ATI a čtečka otisků prstů je pro mě asi trochu zbytečná :-)
p.batko
Junior

Odeslat příspěvekod Z@chi 6. 9. 2006 09:47

Ja myslim ze ta ASUS F3JC-AP025 je superni.
Cena vysoka vubec neni. Pokud se podivas na konfiguraci, tak myslim ze tam temer nic nechyby.
Jenom je trochu skoda, ze se do techto noteooku nedavaji rychlejsi disky. 5400 ot zdaleka procesoru nebude dostacovat. Ale s tim asi nic nenadelas :-)
Celkove si myslim ze je to slusny notebook za slusne penize.
Z@chi
Junior

Odeslat příspěvekod p.batko 6. 9. 2006 09:52

Z@chi píše:Ja myslim ze ta ASUS F3JC-AP025 je superni.
Cena vysoka vubec neni. Pokud se podivas na konfiguraci, tak myslim ze tam temer nic nechyby.
Jenom je trochu skoda, ze se do techto noteooku nedavaji rychlejsi disky. 5400 ot zdaleka procesoru nebude dostacovat. Ale s tim asi nic nenadelas :-)

Máš recht :-)
p.batko
Junior

Odeslat příspěvekod p.batko 7. 9. 2006 08:37

Tak jsem ho včera objednat tak až dojít tak sem písnu co a jak vypadat :-)
p.batko
Junior

Odeslat příspěvekod Baracudakb 7. 9. 2006 16:16

Tak ho mam necely tyden a mohou pet pouze chvalu! Skvely NB!
Baracudakb
Junior

Odeslat příspěvekod airmt 10. 9. 2006 16:49

A mohl bys prosim te napsat trochu vice jaky s nim mas zkusenosti? Nikde na netu (worldwide) nejsou informace. Nasel jsem snad jen neco v rustine, ale rusky neumim :)
Nekdo tady psal o nizsim modelu rady F3F s procakem T2050 ze pry je to docela vznasedlo (porad jede vetrak a je dost hlucny). Asus obecne byva prave vetsinou tichy, aspon jak ctu v recenzich. Ale od te doby co ted vydali novy V1J... si rikam jestli nebude stejna i tahle rada. Je to pro me dost dulezite, stejne jako zahrivani v oblasti operek pro ruce, touchpadu a klavesnice.
Diky za pripadnou odpoved od kterehokoli majitele.
airmt
Junior

Odeslat příspěvekod p.batko 10. 9. 2006 17:12

airmt píše:A mohl bys prosim te napsat trochu vice jaky s nim mas zkusenosti? Nikde na netu (worldwide) nejsou informace. Nasel jsem snad jen neco v rustine, ale rusky neumim :)
Nekdo tady psal o nizsim modelu rady F3F s procakem T2050 ze pry je to docela vznasedlo (porad jede vetrak a je dost hlucny). Asus obecne byva prave vetsinou tichy, aspon jak ctu v recenzich. Ale od te doby co ted vydali novy V1J... si rikam jestli nebude stejna i tahle rada. Je to pro me dost dulezite, stejne jako zahrivani v oblasti operek pro ruce, touchpadu a klavesnice.
Diky za pripadnou odpoved od kterehokoli majitele.

budu ho mít v úterý tak pak sem něco písnu. Někde sem čet že to je super stroj, psal mi to někdo kdo si ho koupil. Snad nebudem lítat :-)
p.batko
Junior

Odeslat příspěvekod 3xP053r 10. 9. 2006 17:15

Z@chi píše:Cena vysoka vubec neni. Pokud se podivas na konfiguraci, tak myslim ze tam temer nic nechyby.

Az na graficku kartu....
[the podpis]
3xP053r
Junior

Další stránka